400TL ekipman önerisi

Bunyaminttnnkk

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bütçem 400 ila 500 TL arasında klavye mouse mouse pad ve kulaklık arıyorum kulaklık sonraya kalabilir klavyede 4 tane seçeneğim var mouse hakkında bir bilgim yok önerilerinizi bekliyorum.

Önerisi olan var mıdır?

Son düzenleme:
Klavye'de Gamepower önermiyorum kesinlikle.
Mouse pad xrades mouse padler oluyor aratırsan çıkar onlara bakabilirsin en ucuz onlar var.
Mouse redragoun M607 griffin kullanıyorum bu bütçede alınabilinecek bir mouse.

Bütçen kısıtlı olduğu için alınabilir fakat bu fiyattaki Blue Switch'lerde %90 yay sesi gelecetir.

Warlock'un normal olan klavyesini internet kafede test ettim de Blue ve Red Switch'lerde acayip fark var Red Switch'i çok kötüydü o yüzden Blue almaya karar verdim.

Gamepower, JamesDonkey gibi markaları gördüğünüz yerde kaçın fakat Rampage markasının drop Plus gibi güzel ürünleri oluyor. Rampage almadan önce temiz bir araştırma yapmanızı öneririm mesela benim aldığım fare 2 yıldır bozulmaz iken kulaklık 3 ayda bozuldu. Aralarından ise "Gamenote KB435l" öneririm.

Sizce Rampage bygame K1 alınırmı peki.
Yani ben de bakıyorum o klavye ye güzel sanırım çünkü kötü olsaydı bu forum sayfasında bir yeni konu açarlar ben de alıcağım o klavyeden Gamenote KB435I güzel ama çok bilinmeyen bir marka ama onu da alabilirim o 2 üründen birini aldıysan geri dönüş yaparsan sevinirim.

Geri
Yukarı