400TL Kasa önerisi

Fatih1337

Kilopat
Daha fazla  
Yeni topladığım sistem için bir kasa alacağım bütçem maksimum 400 TL buna uygun hava akışı iyi bir kasa arıyorum. Mümkünse deneyimlemiş olduğunuz veya bildiğiniz ürünleri tavsiye ederseniz sevinirim.

Aynısının argb fanlı modelini kullanıyorum gayet güzel ve serin bir kasa öneririm.
Satıcı firmanın puanı yüksek ve ürünün diğer mağzalardaki fiyatları 450-525 arası değişiyor kaçırmamanızı öneririm.

Aynısının argb fanlı modelini kullanıyorum gayet güzel ve serin bir kasa öneririm.
Satıcı firmanın puanı yüksek ve ürünün diğer mağzalardaki fiyatları 450-525 arası değişiyor kaçırmamanızı öneririm.
Teşekkürler bütçemi biraz daha artırıp Aerocool Airhawk Duo almayı düşünüyorum nasıldır bir fikriniz varmı?

Teşekkürler bütçemi biraz daha artırıp Aerocool Airhawk Duo almayı düşünüyorum nasıldır bir fikriniz varmı?
Kasa hakkında bir bilgim yok ancak şu kasayada bakabilirsiniz. (Satıcı firma konusunda bir araştırma yapabilirsiniz.)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı