400TL kasa önerisi

Adahisna

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: MSI Pro B660M-A

RAM: 32GB DDR4

SSD: 1TB.

İşlemci: Intel i7-12700

Ekran kartı: 3050 ti

PSU: 800W.
Merhaba PC kasamı değiştirmek istiyorum. Bütçem 300-400 fakat 350TL daha uygun olur. PSU yuvası altta olması daha iyi olur. Önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Not: Hava akışı iyi olursa çok daha iyi olur (üst, arka, ön )

Bende bu kasanın birebir aynısı olan Rampage private var. Kasalar aynı sadece fanları farklı.

Attığım kasa da 3 öne, 2 üste, 1 arkada ve 1 de PSU cover üstüne 120mm fan takılabiliyor.

Üst ve PSU da toz filtresi var.

Hava akışı gayet iyi, önü zaten Full mesh. Biraz da fan kalitesine bağlı ama yeterli olur.

2 SSD, 1 HDD, 1 tane de SSD ve HDD yuvası bir arada olan yuva var.

Merhaba, önerdiğiniz kasada, yani Gametech olan, ön taraflarında filtre yok mudur? Ayrıca hangi kasayı almalıyım? Öneriniz tam olarak nedir? Hava akışı hangisinin iyidir? Eksileri ve artıları nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, önerdiğiniz kasada, yani Gametech olan, ön taraflarında filtre yok mudur? Ayrıca hangi kasayı almalıyım? Öneriniz tam olarak nedir? Hava akışı hangisinin iyidir? Eksileri ve artıları nelerdir?
Gametech X-Coler öneririm. Hava akışı gayet yeterli. Önde filitre olan kasalar zaten pahalı. Önde filitre istiyorsan minimum 500 TL lazım.

Gametech X-Coler alabilirsin. Ama ileride ATX bir anakart takamazsın. Kasa Micro ATX, ya i şuanki anakartın boyutunu destekliyor.

Bunu tavsiye ederim.

Gametech X-Coler Mesh Panel ARGB ATX Bilgisayar Kasası Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Kasa hakkında video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet, PSU kapağının üstüne takılabiliyor bir tane. Ben de öyle dedim. Yazdıklarımı okuduğunda emin misin?

Pardon pardon resimde 2 tane gösteriyor da onun için demiştim yanlış oldu.
Evet, PSU kapağının üstüne takılabiliyor bir tane. Ben de öyle dedim. Yazdıklarımı okuduğunda emin misin?

Bir soru sormak istiyorum PSU üzerine 1 tane mi 2 tane mi takılabiliyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı