400TL kulaklık önerisi

İncehesap cuma günü indirimlerini bekleyin.

400 TL'ye Xiaomi 1More H1005 aldım. Mükemmel bir kulaklık. Drop Plus'tan kat ve kat daha iyi.

HS35'ten de daha iyi bir kulaklık. Yakında videolu karşılaştırma konusu açacağım.

Corsair HS35 ile Xiaomi 1More H1005'i karşılaştıracağım. Aralarda da Drop Plus ile ilgili deneyimlerimle karşılaştıracağım.

Drop Plus'un müzik deneyimi hakkındaki yorumlarınız nedir?
Evet arkadaşın söylediği 1More'da güzel bir kulaklık oda tercih edilebilir.

Mail attım desem ne dersin?

Furkan Aslan

Dec 12, 2020, 10:30 PST
Hi, the head part of my Corsair HS35 headset recently broke although I did not apply any pressure. Also, creaking started about 4 months after taking the product. I request the exchange of the product, thanks for now.

Jeff R (Corsair)

Dec 14, 2020, 14:04 PST

Hi Furkan,

Let's look into a warranty replacement - please provide the following information:
- A copy of your original purchase invoice (PDF, or photograph as a jpg/png)
- Photograph of the serial/part codes from your unit (see link below if unsure)
- Confirmation of your full shipping address and telephone number

İyi değil pek.
Kanıt ve size ulaşabilmek için telefon numarası istiyor. Bunları yaptığınız zaman garantiye gönderebilirsiniz.

Benim Rampage kulaklık'ta 1 yıl olduğunda kulak pedleri tamamen döküldü. Mikrofon zaten sanki ben 10m öteden söylüyormuş gibi algılıyordu. Ayrıca sol kulaklıktan ses gelmemeye başladı. Zaten bu fiyata ne bekliyorsunuz ki? Rampage'e gönderdim kullanıcı hatasıymış. Zaten kulaklığın içindeki sesi dışarıya hayvan gibi veriyordu. Bana da doğum günü hediyesi olarak bir arkadaşım almıştı 2018'de. 150 TL vermiş birde o zaman bu çöpe.
İşte 150tl. Düşük bütçede her marka kötü.
Kanıt istiyor ve size ulaşabilmek için telefon numarası istiyor.
Biliyorum :). Onları zaten attım. Cevap bekliyorum.
Değişim yapmak için birkaç belge istemişler. Burada yanlış bir şey göremiyorum.
Bende göremiyorum :D. Attım zaten bunları, süreç daha yeni :). Cevap bekliyorum şu an.
@Abu! @TÇB sizce o üstteki yazıyı yazan biri bu adamın yazdığını anlayamaz mı zaten? 😁🤣

İşte 150tl. Düşük bütçede her marka kötü.

Biliyorum :). Onları zaten attım. Cevap bekliyorum.

Bende göremiyorum :D. Attım zaten bunları, süreç daha yeni :). Cevap bekliyorum şu an.
@Abu! @TÇB sizce o üstteki yazıyı yazan biri bu adamın yazdığını anlayamaz mı zaten? 😁🤣
2018 dolar 4 2020 dolar 8 ona göre düşün. Yani şuan ki 300 TL.

Ses kasma performansı ve malzemesi. Müzik dinlemek isteyen adam oyun kulaklığından hayvan gibi müzik kalitesi beklememeli. HS35 zaten iyi müzik deneyimi yaşatmadı bana pek.
Bilgisayar da sadece oyun oynamıyoruz. Müzik dinliyoruz, film izliyoruz, ders çalışıyoruz. Çoğu kişi bilgisayar başında tüm işini kulaklıkla görüyor. O yüzden olabildiğince hepsini iyi yapan kulaklıkları öneriyorum.

Drop Plus'un müzik konusunda tek ama tek artısı bassları. Gerçekten kulak titreten bassları var. Ama bunu yaparken diğer sesleri boğuyor. Vokal ve tiz sesler boğuk geliyor.

Bilgisayar da sadece oyun oynamıyoruz. Müzik dinliyoruz, film izliyoruz, ders çalışıyoruz. Çoğu kişi bilgisayar başında tüm işini kulaklıkla görüyor. O yüzden olabildiğince hepsini iyi yapan kulaklıkları öneriyorum.

Drop Plus'un müzik konusunda tek ama tek artısı bassları. Gerçekten kulak titreten bassları var. Ama bunu yaparken diğer sesleri boğuyor. Vokal ve tiz sesler boğuk geliyor.
Bende aynılarını düşünüyorum, ancak 400TL verilen kulaklığın hem oyun hem müzik performansı ne kadar harika olabilir ki?

Geri
Yukarı