400TL kulaklık önerisi

DepresifLahmacun

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
İşsiz, güçsüz
Selam, okulda otobuste yolda yururken kullanacağım bir kulaklığa ihtiyacım var. Sadece muzik dinlenecek, yani mikrofonu vs. önemli değil. Kablolu kulak içi veya TWS olmasi tercihim. Bass agirlikli (rap trap) muzikler dinlerim. Şu an aklimda JBL wave 100TWS var ama butcemi biraz astigi icin parasina deger mi bilmiyorum yakin fiyata alternatif ariyorum. Ses kalitesi her zaman ön planda cünku sesleri iyi ayirt edebilen bir kulaga sahibim, 3 yillik Xiaomi Airdots'um arkadaslarima gore gayet guzel ve yeterli olsa da aldigim gunden beri en ufak ses bozulmasini kulagim yakalıyor ve deliriyorum, sesin temiz olmasi dip ses vs. olmamasi cok onemli. Onerileriniz icin simdiden teşekkürler.

TaoTronics'in kablosuz kulaklıklarına bakabilirsiniz hocam bütçeniz içinde. SoundLiberty 53 kullanıyorum ve çok memnunum, bu modelde mikrofon sesinin net ama az geldiğini söylüyorlar bilgisayarda Discord'da kullandığımda. Önemli değil demişsiniz ama ben yine de yazayım. Birçok yeni modeli çıkmış YouTube'dan incelemelerini seyredin yorumlara bir bakın isterseniz. Şans verilecek bir marka kesinlikle.

Soundpeats ve Oppo'nun kulaklıklarına bakabilirsiniz hocam
400TL'yi aşan kulaklıklar:
400TL'yi aşmayan kulaklıklar:
Rap seviyorsanız kesinlikle Soundpeats tercih ederim. Fakat bütçenizi aşar.

Soundpeats ve Oppo'nun kulaklıklarına bakabilirsiniz hocam.
400TL'yi aşan kulaklıklar:
400TL'yi aşmayan kulaklıklar:
Rap seviyorsanız kesinlikle Soundpeats tercih ederim. Fakat bütçenizi aşar.

Teşekkürler, peki 400TL'lik TWS'den alacağım ses performansi 200TL'lik bir kablolu kulak içi ile aynı mı olacaktır yoksa parasının hakkını gerçekten verir mi?

Teşekkürler, peki 400TL'lik TWS'den alacağım ses performansi 200TL'lik bir kablolu kulak içi ile aynı mı olacaktır yoksa parasının hakkını gerçekten verir mi?

Sanmıyorum. Birisi kablosuz birisi kablolu. Ayrıca içinde bulunan teknolojileri farklı. Mesela Bluetooth kulaklıklarda belli bir süre ses gecikmesi olurken kabloluda bu daha az. Gecikme süreleri bilirsiniz kulaklıktan kulaklığa değişir. İncelemelere baksanız ve doğru tercihi yapsanız daha iyi olur. Ben 500TL'lik bütçem ile Soundpeats Air 3 aldım ve parasının hakkını gerçekten veriyor.

Geri
Yukarı