400TL mikrofonu iyi kulaklık önerisi

crealist

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar,

Yaklaşık 3 yıldır Rampage SN-RW1 kulaklık kullanıyorum. (İlk alışımda 1 yıl dayandı, ikinci alışımda ise düzgün kullanım sonucu 2 yılı tamamladı)

Şu an kulağımda SN-RW1 takılı ama kabloda sorun olduğu için kulaklık yavaş yavaş gitmeye başladı.

Bu kulaklıkta en sevdiğim iki özellik;
1- Mikrofonunun aşırı iyi ve net olması
2- Oyun oynarken ve müzik dinlerken ki verdiği ses

Yaklaşık 4 saattir kulaklık arayışı içerisindeyim, benim için mikrofon aşırı derecede önemli.

Rampage RGW9 Comfort aldım bugün elime ulaştı ve taktığımda direkt mikrofon testi yapıp kulaklığı çıkarıp kutusuna koydum ve iade başlattım.
(Mikrofonu çok kötü, tuvaletten konuşuyormuşum gibi)

Bulduğum kulaklıklar:
  • Rampage Drop Plus
  • Gamepower Mihawk
  • Gamepower MEI RGB

400TL bütçem var (hak eden bir kulaklık bulursam 500'e zorlarım).

Bildiğim kadarıyla Rampage kulaklıkları alıp baskılayıp satıyor. Rampage SN-RW1'i farklı bir marka-model ile hala satın alma şansım var mı?
Diğer sorum ise:
Mikrofonu ciddi anlamda kaliteli olan bir kulaklık almak istiyorum. Rampage SN-RW1 satışını bulamadım, sizce ne almalıyım? (Mikrofon benim için çok önemli)

Rahatlık açısındanda SN-RW1'deki kafa kısmı çok daha iyi, taktığımda hissetmiyorum.
Comfort'u kafama taktığımda üst kısmındaki pedi iliklerime kadar hissettim, aşırı derecede rahatsız etti.

Dip sesi olarak da SN-RW1'de ses son seviyedeyken bile dip ses yok, Gamepower kulaklıklarındaki yorumlara baktığımda dip ses sorununun olduğunu gördüm ve benim için aşırı rahatsız edici bir durum. Bu konu hakkındaki görüşlerinizide bildirirseniz sevinirim.

Dosya Ekleri

• snrw1.jpg
    snrw1.jpg
    25,4 KB · Görüntüleme: 28
  • comfort.jpg
    comfort.jpg
    28,4 KB · Görüntüleme: 28
Son düzenleyen: Moderatör:
Mikrofonu oldukça kalitelidir, dip ses, cızırtı falan yok, sesi net ve yüksek bir şekilde veriyor.

Çokça önerilen HS50 PRO'ya da bakmanı tavsiye ederim, muhtemelen SGH-30'dan daha iyidir.

Mikrofonu oldukça kalitelidir, dip ses, cızırtı falan yok, sesi net ve yüksek bir şekilde veriyor.

Çokça önerilen HS50 PRO'ya da bakmanı tavsiye ederim, muhtemelen SGH-30'dan daha iyidir.

Konulara baktığımda hs50 çok fazla önerilmişti ama mikrofonu mahalle bilgisayarcısından aldığım 20tllik mikrofonla eşdeğer.

SGH-30'un mikrofon testlerine baktım baya iyi gibi duruyor comfort almadan önce testlerine baktığımda mikrofonu iyi gibi geldi bundada başıma aynı şey gelir diye korkmuyor değilim.
Önerilerin için teşekkürler.

Konulara baktığımda hs50 çok fazla önerilmişti ama mikrofonu mahalle bilgisayarcısından aldığım 20tllik mikrofonla eşdeğer.

SGH-30'un mikrofon testlerine baktım baya iyi gibi duruyor comfort almadan önce testlerine baktığımda mikrofonu iyi gibi geldi bundada başıma aynı şey gelir diye korkmuyor değilim.
Önerilerin için teşekkürler.
SGH-30'u kendim kullanıyorum, mikrofonun gerçekten kaliteli olduğunu söyleyebilirim, istersen Discord'dan mikrofonun ne kadar kaliteli olduğunu bile gösterebilirim, o kadar güvenirim yani.

SGH-30'u kendim kullanıyorum, mikrofonun gerçekten kaliteli olduğunu söyleyebilirim, istersen Discord'dan mikrofonun ne kadar kaliteli olduğunu bile gösterebilirim, o kadar güvenirim yani.
Hocam şuan kulaklığı araştırırken seninde kullandığını gördüm ve rica edecektim çok iyi oldu bu discord verme şansın var mı?
müsait olduğunda geri dönüş yaparsan çok iyi olur.

Son düzenleme:
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı