400TL Oyuncu faresi önerisi

Boredom

Hectopat
Merhaba dostlar gaming mouse alacağım yakın bir zaman da aklım da olan model:
Rival 700
Sizce alınır mı 400TL'ye değer mi yoksa başka mouse mu önerirsiniz?
Şu modeller nasıldır bilen var mı?
-Asus ROG galdius II
-Steelseries rival 600
Siz de önerirseniz sevinirim FPS oyuncusuyum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steelseries Rival 100 kullanıyorum 3 seneye yakın oldu gayet memnunum ve hala sapasağlam Rival serisini tavsiye ederim.
Sizce Rival 600 mü alınmalı yoksa 700 mü ikisi arasın da kaldım :/ 600'e bi kaç sorunlu yorumlar gördüm elleri terleyenler için oluyor galiba bende terleme falan olmuyor o yönden problem olmaz diye düşünüyorum

Sizce Rival 600 mü alınmalı yoksa 700 mü ikisi arasın da kaldım :/ 600'e bi kaç sorunlu yorumlar gördüm elleri terleyenler için oluyor galiba bende terleme falan olmuyor o yönden problem olmaz diye düşünüyorum
Aralarında çok fark yok eğer RGB seviyorsanız 600 alabilirsiniz.

Rival 600 kullaniyorum 9 aydır, rival 600 bir kaç sıkıntısı yanda ki kauçukların içerisinde ki yapışkanların erimesi ve elinize bulaşması, zamanla eriyen yapışkanı benim gibi slikon yapıştırıcı veya çift taraflı bant ile yapıştırmanız gerekecek ayrıca eliniz ufak ise hiç önermiyorum ve kablo toplanması sorunuda var onun hariçinde gerek yazılım üzerinden rgb ayarlaması, oyun içi özel rgb ayarları oldukça tatmin edici.

Rival 600 kullaniyorum 9 aydır, rival 600 bir kaç sıkıntısı yanda ki kauçukların içerisinde ki yapışkanların erimesi ve elinize bulaşması, zamanla eriyen yapışkanı benim gibi slikon yapıştırıcı veya çift taraflı bant ile yapıştırmanız gerekecek ayrıca eliniz ufak ise hiç önermiyorum ve kablo toplanması sorunuda var onun hariçinde gerek yazılım üzerinden rgb ayarlaması, oyun içi özel rgb ayarları oldukça tatmin edici.
Yoruma imzamı atıyorum. Rival 600 uzun bir zamandır benimle ve çok büyük bir hevesle almıştım ama 1-2 ayın sonunda yan bölümlerinde başlayan sorunlardan dolayı kullanmıyorum.
  • Öncelikle ince ve uzun yani eliniz orta veya küçükse uzak durun.
  • Üst yüzey leke bırakıyor plastik yapısıyla alakalı.
  • En önemlisi yan bölüm kauçukları eriyor ve yapış yapış oluyor. Buda ürünü kullanılmaz hale getiriyor. En temizi uzak durun.
Satın almak için tek neden RGB'sinin gayet güzel olması. Sensör kaliteside kağıt üzerinde çok iyi ama bazı arkadaşlar takılma ve donma yaşadıklarını yazdılar buda büyük bir sorun. Benim yaşadığım bir durum değil ama 400TL'yi verdikten sonra daha farklı şeyler bekliyor insan.

sanırım Rival 700 de öyle bir sorun yapmaz demi elim büyük nasıl olur bilmiyorum. O erime olayı terlemeden dolayı mı oluyor yoksa normal illa yavaş yavaş olan bir şey mi bazı kişiler yaşamıyormuş da
Yoruma imzamı atıyorum. Rival 600 uzun bir zamandır benimle ve çok büyük bir hevesle almıştım ama 1-2 ayın sonunda yan bölümlerinde başlayan sorunlardan dolayı kullanmıyorum.
  • Öncelikle ince ve uzun yani eliniz orta veya küçükse uzak durun.
  • Üst yüzey leke bırakıyor plastik yapısıyla alakalı.
  • En önemlisi yan bölüm kauçukları eriyor ve yapış yapış oluyor. Buda ürünü kullanılmaz hale getiriyor. En temizi uzak durun.
Satın almak için tek neden RGB'sinin gayet güzel olması. Sensör kaliteside kağıt üzerinde çok iyi ama bazı arkadaşlar takılma ve donma yaşadıklarını yazdılar buda büyük bir sorun. Benim yaşadığım bir durum değil ama 400TL'yi verdikten sonra daha farklı şeyler bekliyor insan.
Sanırım o model de ki erime olayı kronik bir sorun elim büyük o konıda sıkıntı olmaz da uzun vadede böyle bir sorun yapacaksa 400tl ye değmez herhalde

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı