400TL Oyuncu faresi önerisi

Bir ara CS GO oynuyordum. Şu sıralar Dota 2 ye sardım bayağı zormuş Neyse FPS oyunlarında da memnun edici performansı var. Şimdiye kadar atlama ya da herhangi bir ters bir şey ile karşılaşmadım. Bir de şöyle bir durum var. Buton dan atadığın 2 değer arasında dpi geçişi yapabiliyorsun. Rakiplerinde daha fazla geçiş seçeneği mevcut. Bence yetiyor fazlası da gereksiz ve hızını yavaşlatıyor. Farenin gereksiz yüksek fiyatları vardı. Fakat şu an daha uygun fiyatlara bulabiliyor. Üstündeki anahtarlar da omron takılı olanlar yanlış hatırlamıyorsam 50 milyon tıka kadar ömrü varken yedekler 10 milyon tık olması lazım. Farelerde en çok arıza yapan anahtarlarıdır. Hadi diyelim elindekiler arızalandı bir şekilde piyasada anahtar da satılıyor. 2 kablo ile gelmesi de güzel. Ürünün dayanıklı ve uzun ömürlü olması içinde her yönden gereken yapılmış gözüküyor. Açıkçası şimdilik ben memnunum...

Hepsi birbirinden kaliteli modeller. Fakat birisini tercih edecek olsam Rival 600'ü ederdim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…