400TL Rampage USB girişli, bilek destekli RGB klavye önerisi

Bütçe
400 tl
Sadece K3 Pro(Red Switch) klavyesi güzeldir. Onun dışında laptopları genellikle kalitesiz ısınan kötü malzeme kalitesine sahip ürünlerdir.
zaten 12 binlik bi laptopu var ve elimde kullanıyorum özellikleri iyi olduğu için aldım ama bilgisayar her oyunda 84 derece laptopları böyleyse ekipmanlarındanda şüphe ettiğim için sordum çok teşekkür ederim redragon ve k3 e bir bakacağım ama bir şey daha sormak istiyorum bu ikisi arasında hangisi ? k3 mü redragon mu sadece bir fikir almak için

Turkey Direct Post seçeneğini seçmiştir kargo seçeneklerinden.
Turkey Direct Post ve Nakliye Sigortası seçince o kadar oluyor zaten. Pardon BGRATON kodunu kullanmayı unutmuş o kod indirim sağlıyor.
zaten 12 binlik bi laptopu var ve elimde kullanıyorum özellikleri iyi olduğu için aldım ama bilgisayar her oyunda 84 derece laptopları böyleyse ekipmanlarındanda şüphe ettiğim için sordum çok teşekkür ederim redragon ve k3 e bir bakacağım ama bir şey daha sormak istiyorum bu ikisi arasında hangisi ? k3 mü redragon mu sadece bir fikir almak için
Malzeme kalitesi olarak Indrah bir gıdım üstün sanırım. Hangi Switch'i istiyorsanız onu alın eşit denebilirler. Red sessiz ve basım hissi yok. Mavi çok sesli ve geri tepkime var yine basım hissi var.

Yeni konular

Geri
Yukarı