400TL sivi soğutma önerisi

Cnqzhn

Kilopat
Yer
SAMSUN
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Merhabalar;

Bilgisayarım için yeni sıvı soğutma almak istiyorum, bütçem 400 TL önerileriniz bekliyorum.

Sistem özelliklerim;
  • Ana kart: AMD AM4 B350 ATX Gaming motherboard with Aura Sync RGB LED, DDR4 3200MHz, M.2, SATA 6Gbps and USB 3.1
  • İşlemci: AMD Ryzen 1600
  • Bellek: Corsair 16 GB 3000MHz (2x8GB) DDR4 RAM C15 CMR16GX4m2C3000c15W RGB
  • Ekran kartı: GeForce GTX 1050 Ti
  • PSU: Cooler Master MasterWatt Lite 600W 80+ Aktif PFC 120 Güç Kaynağı
  • SSD: Samsung SSD 960 Evo 250GB
  • kasa: Gamepower hypnos Gamepower hypnos Gaming mid ATX kasa

Son düzenleyen: Moderatör:
400TL bütçe ile giriş seviye sıvı soğutma almaktansa son derece kaliteli ve aynı bütçedeki sıvı soğutmadan her türlü daha sessiz çalışarak daha iyi soğutma performansı sergileyecek bir hava soğutma almanızı öneririm. Ayrıca giriş seviye sıvı soğutmanın marka-modeline göre elbette değişir ancak 5 kata kadar daha uzun ömürlü, daha doğrusu ömürlük hava soğutmalar alabilirsiniz o bütçe ile.
NOT: Tabi hava soğutmaya karşı değilseniz.

O fiyata kaliteli bir sıvı soğutma zor alırsın. Benim önerim Arctic Freezer 34 E-sport DUO, illa sıvı soğutma istiyorsan Corsair H45 veya Cooler Master Lite 120 işini görecektir.

400TL bütçe ile giriş seviye sıvı soğutma almaktansa son derece kaliteli ve aynı bütçedeki sıvı soğutmadan her türlü daha sessiz çalışarak daha iyi soğutma performansı sergileyecek bir hava soğutma almanızı öneririm. Ayrıca giriş seviye sıvı soğutmanın marka-modeline göre elbette değişir ancak 5 kata kadar daha uzun ömürlü, daha doğrusu ömürlük hava soğutmalar alabilirsiniz o bütçe ile.
NOT: Tabi hava soğutmaya karşı değilseniz.
Hava soğutmalı denedim ama kasa içine sığmadı.kasanin yan kapagi kapatamadim o yüzden sıvı soğutmalı istiyorum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı