400TL Webcam tavsiyesi

NyanKa

Hectopat
Yer
Denizli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Webcam önerisi lazımdı Technopat'a bakayım dedim. Konu açmadım çünkü bunun hakkında onlarca konu vardır dedim ve Sosyal'de ara butonuna bastım. Kelimeler bölümüne "Webcam" yazdım. Olmadı genel olarak yaşadıkları sorunlarla ilgili çözüm arayan arkadaşlarla ilgili konular çıktı. Bende bu sefer "Webcam öneri" yazdım. Çıkan şey ne biliyor musunuz? Ekran kartı, kitap ve kulaklık önerileri! Şaka mı bu? Aramaya yazdığım Webcam kelimesini yok sayıp, neden sadece öneri olan konuları gösterdi? Düzeltilmesi lazım. Ha bu arada 400TL'yi geçmeyecek Webcam önerilerinizi bekliyorum. İyi geceler.

unknown.png

Hocam MSI FHD Pro cam alabilirsin. Dolap uygulaması üzerinde satan insanlar var ben 300 TL'ye sıfır aldım 1 hafta denedim sorunsuz. Kamera da Auto focus yok sabit odaklıyor görüntü bence çok temiz.
1080p 30 FPS.

Webcam fiyatları güzel yükseldi son zamanlarda artan ihtiyaç sebebiyle ve kur farklarından. O fiyatlara tatmin edici özellikleri olan ürün bulmak zor olmaya başladığı için gidip 400 TL fiyatlarında aksiyon kamerası almıştım. Daha fazla fonksiyona sahip ekipman ve kullanılabilen alan bakımından.

Ben Eken H9R aksiyon kamerasını aldım. Batarya ve SD kartı çıkarttığınız zaman USB bağlantısıyla 1080p Webcam olarak da kullanılabiliyor. Görüntü kalitesi tatmin edici gerçekten, tek eksi yanı geniş açı çalışması.

Nasıl bir kalite beklentiniz var bilmiyorum tam olarak ama, sadece bir öneri. Size de alternatif olabilir.

Webcam fiyatları güzel yükseldi son zamanlarda artan ihtiyaç sebebiyle ve kur farklarından. O fiyatlara tatmin edici özellikleri olan ürün bulmak zor olmaya başladığı için gidip 400 TL fiyatlarında aksiyon kamerası almıştım. Daha fazla fonksiyona sahip ekipman ve kullanılabilen alan bakımından.

Ben Eken H9R aksiyon kamerasını aldım. Batarya ve SD kartı çıkarttığınız zaman USB bağlantısıyla 1080p Webcam olarak da kullanılabiliyor. Görüntü kalitesi tatmin edici gerçekten, tek eksi yanı geniş açı çalışması.

Nasıl bir kalite beklentiniz var bilmiyorum tam olarak ama, sadece bir öneri. Size de alternatif olabilir.
C310 incelemelerine ve testlerine baktım. Fiyatına göre kaliteli üstelik logitech uzun ömürlü ve kaliteli olacağını düşünüyorum.

C310 incelemelerine ve testlerine baktım. Fiyatına göre kaliteli üstelik logitech uzun ömürlü ve kaliteli olacağını düşünüyorum.
Hocam bu hafta 2 tane aldım, tanıdıklarım olsun kendim olsun kullanıcısıyız ve memnunuz gerçekten güzel kaliteli pişman olmayacaksın boşuna önermedim, iyi günlerde kullan şimdiden

Geri
Yukarı