400W PSU GTX1650 için yeterli mi?

Kerem4444

Centipat
Daha fazla  
Merhaba ben bir sistem almayı düşünüyorum bu sistem.
AMD Ryzen 5 3500X.
MSI B450M PRO-VDH.
Neo Forza 2x8.
Galax GeForce GTX1650.
SanDisk 480GB SSD.
Güç kaynağı en merak ettiğim o yüzden yazdım zaten.
Aerocool 400W.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir videosunda 10 dakika boyunca Webtekno'ya sallıyordu yok telefon kıran adamlara sistem toplatılmaz gördüğüm en dandik sistemlerden birini toplamışlardı.
Webtekno zaten sistem falan toplamıyor ki? Adamlar troll kanal gibi bir şey. Telefon kırmakla telefon gücünü ölçmenin alakası olmadığını kendileri de biliyorlardır. Bu teknobiyotik adlı site, 100 200TL düşürüceğiz diye C4 Bomba satıyorlar.

Webtekno zaten sistem falan toplamıyor ki? Adamlar troll kanal gibi bir şey. Telefon kırmakla telefon gücünü ölçmenin alakası olmadığını kendileri de biliyorlardır. Bu teknobiyotik adlı site, 100 200TL düşürüceğiz diye C4 Bomba satıyorlar.
Amaçları inceleme falan değil amaçları izleyici toplamak. Eğlence için sağlamlık testi yapıyorlar. O kadar da mantıksız değil bu testler sonuçta telefonların sağlamlıkları da önemli.

Zaten Webtekno iyi demedim 10 dakika boyunca Webteknoya sallayan adamların aynı videoda 2070 Super için dandik 600 Walt PSU koymaları ironikti.

Yeni konular

Geri
Yukarı