4050 ve 4060 kaç sene götürür?

Arkadaşlar ben dizüstü bilgisayar almak istiyorum ve DLSS 3 teknolojisi için 2 ekran kartlı dizüstü bilgisayar arasında kaldım. Sizce Rtx 4050 veya Rtx 4060 kaç sene götürür?
GTA 6 rahat açar bence. 8 yıl götürür ama her çıkan yeni oyunu oynama olasılığınız pek yok 8 sene sonra.

Hocam valla en az 5 sene götürür ya. GTX950M kullanıyorum ben de 5 yıldır kullanıyorum hala idare etmeye çalışıyorum Valorant, LOL de sıkıntı yokta büyük oyunlara gelince sıkıntılar başlıyor.
Mesela bu arkadaş bu sene çıkan RE4 remake oynamaya çalışsa oynayamaz. Bende GTX960M ve GTX950M 2 tane laptop var HP'nin GTX960M'de 1080p low oynayabiliyorum ama GTX950M'de oynanmıyor. Tavsiyem ilerde pişman olmamak için 4060 alın.

GTA 6 rahat açar bence. 8 yıl götürür ama her çıkan yeni oyunu oynama olasılığınız pek yok 8 sene sonra.

Mesela bu arkadaş bu sene çıkan RE4 remake oynamaya çalışsa oynayamaz. Bende GTX960M ve GTX950M 2 tane laptop var HP'nin GTX960M'de 1080p low oynayabiliyorum ama GTX950M'de oynanmıyor. Tavsiyem ilerde pişman olmamak için 4060 alın.
Hocam gerçekten o kadar fark var mı yahu?

4060 almayı düşünüyorum zaten reis, 40kya doğru 4060 bulursam alacam 8 sene götürür umarım (Reis-i Cumhur öğrencileri1 defaya mahsus vergiden muaf tutacakmış belki 25k bandına bile düşebilir)

4060 almayı düşünüyorum zaten reis, 40kya doğru 4060 bulursam alacam 8 sene götürür umarım (Reis-i Cumhur öğrencileri1 defaya mahsus vergiden muaf tutacakmış belki 25k bandına bile düşebilir)
İnşallah hocam ama en az 1 seneye getireceklerini düşünüyorum. Hemen çabucak getirmezler. Siz yine de almadan önce ağırdan davranın siz aldıktan sonra böyle birşey çıkarsa çok üzülürsünüz :D

4060 almayı düşünüyorum zaten reis, 40kya doğru 4060 bulursam alacağım 8 sene götürür umarım (Reis-i Cumhur öğrencileri1 defaya mahsus vergiden muaf tutacakmış belki 25k bandına bile düşebilir)

Vergi muafına kadar vergisiz fiyat 40k olur :D

İnşallah hocam ama en az 1 seneye getireceklerini düşünüyorum. Hemen çabucak getirmezler. Siz yine de almadan önce ağırdan davranın siz aldıktan sonra böyle birşey çıkarsa çok üzülürsünüz :D
Şu sıralar alacaktım ama bu vaadi duyduktan sonra beklemeye geçtim, bu olay çıktığı an alacam büyük bir düşüş olacaktır 10-15k bandında ayrıca yks içinde bu olay fayda sağlayabilir, laptopu geç alırsam çalışmayı etkilemez:)

Yeni konular

Geri
Yukarı