4060 sistem alınır mı?

kkbyks

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, ben 4060 bir sistem ile 2K 20-32 inch civarında bir monitör almayı düşünüyorum niye bu kadar güçsüz bir sisteme 2K monitör alınır dediğinizi duyar gibiyim ama asıl amacım oyun oynamak değil grafik tasarım ve hedefim olan makine mühendisliği (yani SolidWorks gibi programlar anlayacağınız) bu yüzden hem normal hayat kalitemi de arttıracağını düşündüğüm iPad Pro 6. nesil ve Apple pen alacağım sonraki 1 ya da 1.5 sene sonra ise bilgisayarımı daha üst bir segmenti ile değiştirmeyi planlıyorum. (tahmini 50 serisi NVIDIA kartı olan bir sistem ile) her neyse ana konuya geri dönelim. Triple a oyunlardansa Terraria Minecraft'ya da diğer indie oyunları daha çok severim. Ama yine de sormak istiyorum 4060'lı bir sistem 2K bir monitörü kaldırabilir mi? Triple a oyunları rahat oynatır mı (öyle en ultrada oynayayım diye bir kaygım yok) ve bu bilgisayar en azından ilk senelerimde makine mühendisliğinin programlarını giriş-orta düzeyde çalıştırır mı? Kendim şahsen uzun bir süre cinema4D kullandığım için bu bilgisayarın öyle mükemmel bir render canavarı olacağını düşünmüyorum çok üst düzey renderlarda ama makine mühendisliği programlarında da böyle mi bir bilmek isterim, şimdiden cevaplar için teşekkürler iyi sosyaller.

ha nvidia fanı değilim bu arada güzel bi amd alternatifi varsa benzer fiyata ona da bakabilirim

Son düzenleme:

Geri
Yukarı