4060 sistemden 4070 laptopa geçilir mi?

BarışBskn

Centipat
Daha fazla  
Herkese selamlar dostlar, 4060 sistemimi set halinde satmayı planlıyorum. Tabii kesin karar vermedim siz değerli dostlarımdan her zamanki gibi fikir almak istedim. Bunu neden yapacaksanız derseniz kesinlike can sıkıntısı diyeceğim çünkü ciddi anlamda masaüstünden sıkıldım ve değişiklik istiyorum. 14 yıldır masaüstü kullanıyorum ve doydum. Ya satıp 4070 laptopa geçeceğim ya da sadece kasamı satıp üst modele geçeceğim. Dediğim gibi masaüstü artık çok sıktı ve hevesim kalmadı. Eskisi gibi oyun hevesim de yok. En azından gittiğim cafelerde, sahilde veyahut tatilde taşıma avantajı güzel geliyor. Ekstra olarak da evde bir abim var ve beş kuruş desteği olmadan masaüstüne girip duruyor hem de benden çok şaka değil. Canımı sıkıyor gece çalışıyorum ve giremiyorum fazla. Laptopu da gittiğim işe götürebilirim diye düşünüyorum kesin olmasa da.

Abiniz çalışmıyor mu :(

Bu arada söylediğiniz gibi ailevi durum ve seyahatte yanınızda taşımak çok önemliyse geçilebilir lakin herhangi bir laptop, masaüstü sistemlerin verdiği rahatlığı veremez.
Taşınabilir olmasının verdiği artı beraberinde çoğu eksiyi yanında getiriyor.
İyice düşünün ona göre karar verin derim ben.

Merhaba,
Bir laptop, taşınabilirliğiyle özellikle cafelerde, sahilde veya tatilde kullanım için mükemmel bir seçenek ama performanstan ödün vereceğinizi unutmayın masaüstüne göre.

Laptop güzel avantaj ben iş için çok seyehat ediyoruım o yüzden oyun setimi yanımda taşıyorum RTX 3070ti Acer nitro var bende. Tek sıkıntın şu olur biraz ağırlar ve prize takmadığın zaman FPS düşüşleri oluyor. Ben "Homiee Tactical Backpack" Sırt Çantası aldım amazondan 1.000.-TL gibi bir fiyatı vardı. Ardından kendi seyehat kitimi oluşturdum. Uçakta kişisel eşya çantası gibi yanımda taşıyorum. Otelde masaya kurup oyunumu oynuyorum akşam. Kiti oluştururken seyehatta kırılsa üzülmeyeceğim ekipmanlar kullandım. İşimi çok iyi görüyor.

Acer Nitro 3070Ti
Alüminyum Laptop Yükseltici Stand
Steelseries Rival 100 Mouse
30x70 Mouse Pad
Lenovo Lecoo GK304 Klavye
Homiee Tactical Backpack

Abiniz çalışmıyor mu :(

Bu arada söylediğiniz gibi ailevi durum ve seyahatte yanınızda taşımak çok önemliyse geçilebilir lakin herhangi bir laptop, masaüstü sistemlerin verdiği rahatlığı veremez.
Taşınabilir olmasının verdiği artı beraberinde çoğu eksiyi yanında getiriyor.
İyice düşünün ona göre karar verin derim ben.

Hocam aslında kasayı satmayı planlıyordum en başta hatta sahibinden e koydum 5 gün önce ama düşünüyorum sürekli ne yapsam diye şu an da set halinde satmayı düşünüyorum. Düşüneceğim birkaç gün daha. Çalışıyor ama bana desteği yok anca beleşe konuyor işte. Hata yapmadan karar vermek istiyorum.

Bence masaüstünü satma idarelik bir laptop al. Oyun için zaten masaüstünde oynarsın yine.

Yeni konular

Geri
Yukarı