4060 Ti 8 GB vs 16 GB

@408157 sırf NVIDIA olduğu için gözü kapalı satın alacak birçok kişi var. AMD'de özenmiş olmalı ki eski kartlarının birini 16 GB VRAM'lisini çıkarmıştı diye hatırlıyorum. Gücü belli olan kartın, VRAM'ini istersen 100 GB yap. Adamakıllı etkisi olmaz.

Sacmalik 16 GB o fiyata.

Al gec.

Hocam siteye pek hakim olmadığımdan soruyorum. Google üzerinde kötü yorumlar var biraz olası bir arızada ilgililer mi? Kargo ve ürünlerde bir problem yaşatıyorlar mı? Eğer satın alan varsa bizzat buradan bilgi almayı isterim. Ona göre sipariş vereceğim.

Hocam siteye pek hakim olmadığımdan soruyorum. Google üzerinde kötü yorumlar var biraz olası bir arızada ilgililer mi? Kargo ve ürünlerde bir problem yaşatıyorlar mı? Eğer satın alan varsa bizzat buradan bilgi almayı isterim.

Tamam, her siteye girin ve Şikayetvar bakin. Gordunuz mu, hepsinin sikayeti var. Ustelik agir agir giriliyor diye dusunuyorum bence!

GameGaraj guvenilir. Bildigim kadariyla magazasi var, emin degilim. Ama Technopat, da, PC hocasi falan bir suru kanallarla sistem cikarttilar. Cok kisi aldi. Binlerce kisi aldi. Binlerce kisi arasindan sorun yasayanlarin olmasi normal.

Satis sonrasi destegini bilemem, almadim.

Tamam, her siteye girin ve Şikayetvar bakin. Gordunuz mu, hepsinin sikayeti var. Ustelik agir agir giriliyor diye dusunuyorum bence!

GameGaraj guvenilir. Bildigim kadariyla magazasi var, emin degilim. Ama Technopat, da, PC hocasi falan bir suru kanallarla sistem cikarttilar. Cok kisi aldi. Binlerce kisi aldi. Binlerce kisi arasindan sorun yasayanlarin olmasi normal.

Satis sonrasi destegini bilemem, almadim.
Haklısınız teşekkürler link için satın alacağım muhtemelen.

16 GB versiyon ciddi anlamda pahalı, iyi bir kampanya ya denk gelmediğiniz sürece 8 GB daha mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı