4060 Ti için 3-4 bin TL'ye kasa önerisi

Bunu attığınız için çok teşekkür ederim! Birkaç videosunu izledim ve kasaya aşık oldum resmen.

Evet şu an ona bakıyorumda 216 ya da uygun fiyatlı bir kasa gelceğini sanmıyorum.
Şanslısın Lancool 216 indirimde fiyatını da söyleyeyim 2500 TL olacak. Sepetine at 22.00 olduğu anda satın al zaten hemen bitmez ama belli olmaz ben tükeneceğine inanıyorum çok güzel kasa bu fiyata. Ben de aynı şekilde burdan aldım. Lian Lİ O11 de 5000 TL ye satarlar çılgın kasa lazım diyorsan onu al bence. Gayet iyi deniyor.

Son düzenleme:
Selamlar arkadaşlar lancool III almak istiyorum. Ancak yazınıza denk geldim. İnce hesap indirimi bekliyorum kasa için ama stok durumu malesef yok. Bilginiz var mı ? Nelerin indirime gireceğini tam olarak nasıl biliyorsunuz ?
Şanslısın Lancool 216 indirimde fiyatını da söyleyeyim 2500 TL olacak. Sepetine at 22.00 olduğu anda satın al zaten hemen bitmez ama belli olmaz ben tükeneceğine inanıyorum çok güzel kasa bu fiyata. Ben de aynı şekilde burdan aldım. Lian Lİ O11 de 5000 TL ye satarlar çılgın kasa lazım diyorsan onu al bence. Gayet iyi deniyor.

Anladım teşekkür ederim. Lancool III bekliyordum ancak indirime girmedi, sonradan farkettim ki malesef stoklarında dahi yokmuş. Onuda geç farkettim. Belki lancool 216 alırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı