4060 Ti sistem toplama

Dediğim gibi hocam R25I30 iyi bir monitör ekipmana da 5K kalıyor ama 4070S'li sistemi alacaksanız 1080P'de 100-130 FPS hikayeli oyunları oynamak gereksiz. He 4060 Ti sistemi alırım derseniz R25I30 yine iyi olur. Ekipmana da daha fazla bütçe çıkar. 4060 Ti sistem bakayım bende belki farklı bir şey bulurum.

Görseldeki gibi özelleştir. Ekipmana para artsın istersen SSD'yi Adata seçebilirsin ama bütçe bolken KC3000 iyidir.
Eki Görüntüle 2168228

Toplam 35.3K civarına geliyor.
Ekipmanlara 15k bütçe kalıyor R25I30 alırsan 9.5k kalır bütçe ekipmanlara.
9.5K'ya da bayağı üst düzey mouse/klavye/kulaklık dizersin.
Dediğim gibi 4070S alırsan ekipman + monitör için bütçe bayağı azalacak ve bazı şeylerden kısman gerekebilir.
İyice incele iki sistemi de ona göre karar ver.

@Caner Uncu Hocam sizin sistemlerden iyi gibi sanki benimle yakın özelliklerde özelleştirince sizin sistemleri daha pahalıya geliyor. Ne diyorsunuz?

4060 Ti'li bir sistem almayı düşünüyorum Gaming gendeki sistem hoşuma gitti hangi sistem daha iyi sizce Gaming gendeki sistemde kasayı RAM'ı ve SSD'yi değiştirdim SSD'yi KC3000 yaptım RAM'i 2x16 yaptım kasayı değiştirmemin sebebi de fanlar ARGB değildi bende o yüzden değiştirdim.

RGB istemiyor mu? İlk başta öyle demiş. Sabit renk olmasın yeter galiba ben öyle anladım. Renk değiştirmeyle işi yok sanki arkadaşın.

Hayır öyle demedim renk değiştirmesini istiyorum

Yok hocam manuel olarak renk değiştirmeyi sanki bilmiyordu bile ben öyle anladım yani en azından. ARGB'yi bilmiyordu bile galiba yani. Yanlış anlaşılmasın kimseye laf sokmaya çalışmıyorum.

Rainbow'un sabit renk olduğunu biliyordum RGB'ninde renk değiştirdiğini

4060 Ti'li bir sistem almayı düşünüyorum Gaming gendeki sistem hoşuma gitti hangi sistem daha iyi sizce Gaming gendeki sistemde kasayı RAM'ı ve SSD'yi değiştirdim SSD'yi KC3000 yaptım RAM'i 2x16 yaptım kasayı değiştirmemin sebebi de fanlar ARGB değildi bende o yüzden değiştirdim.

Hocam otomatik renk değiştirmesini mi istiyorsunuz yoksa manuel elle mi? Yani RGB kendisi renk değiştiriyor zaten. Attığım sistemdeki kasa RGB. Caner hocamın attığı sistemdeki de ARGB yani yine renk değiştiriyor ve manuel olarak ayarlayabiliyorsunuz ama sadece renk değiştirsin isterseniz benim attığım daha iyi. @Caner Uncu

Rainbow'un sabit renk olduğunu biliyordum RGB'ninde renk değiştirdiğini
Anladım hocam o zaman manuel elle değiştirebilmek istiyorsunuz yani. Siz bilirsiniz bir tek o fark için daha fazla para vermek ne kadar mantıklı ben bilemem ama zevk meselesi. Kasa fiyatı artınca ekipmandan düşüyor bütçe. Size kalmış. Hayırlı olsun şimdiden.

Hocam otomatik renk değiştirmesini mi istiyorsunuz yoksa manuel elle mi? Yani RGB kendisi renk değiştiriyor zaten. Attığım sistemdeki kasa RGB. Caner hocamın attığı sistemdeki de ARGB yani yine renk değiştiriyor ve manuel olarak ayarlayabiliyorsunuz ama sadece renk değiştirsin isterseniz benim attığım daha iyi. @Caner Uncu

Anladım hocam o zaman manuel elle değiştirebilmek istiyorsunuz yani. Siz bilirsiniz bir tek o fark için daha fazla para vermek ne kadar mantıklı ben bilemem ama zevk meselesi. Kasa fiyatı artınca ekipmandan düşüyor bütçe. Size kalmış. Hayırlı olsun şimdiden.

Evet zevk meselesi ben öyle kasa sevdiğim için daha hoşuma gidiyor teşekkür ederim gene de

@pawEn konu sahibi diyor ki, farklı farklı renklerde kullanmak istiyorum. RGB'de belli modlar olur, o modlar arasında geçiş yaparsın. ARGB'de istediğin renk istediğin şekilde yanar. FRGB'de de sabit bir renk/renkler olur ve değiştirilemez.

Evet zevk meselesi, ben öyle kasa sevdiğim için daha hoşuma gidiyor teşekkür ederim yine de.
Sen Gaming.gen'deki şu kasayı dediğimiz özelleştirmelerle al:

KC3000, dilersen 32 GB RAM ve kasa.

@pawEn konu sahibi diyor ki, farklı farklı renklerde kullanmak istiyorum. RGB'de belli modlar olur, o modlar arasında geçiş yaparsın. ARGB'de istediğin renk istediğin şekilde yanar.

Sen Gaming.gen'deki şu kasayı dediğimiz özelleştirmelerle al:

KC3000, dilersen 32 GB RAM ve kasa.
Yok hocam RGB ve ARGB arasındaki farkı biliyorum da yanlış anlaşıldım herhalde. Neyse arkadaş ARGB istiyormuş. Bunu özelleştirip alabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı