4060 Ti'dan 3080'e geçmek mantıklı mıdır?

Daha fazla  
Merhaba elimde Galax 4060 Ti var, yeni 2K monitör aldım ve bir arkadaşım da 4060 Ti'ı ona satmamı söylüyor, başka bir arkadaşımda da çok temiz MSI Suprim X RTX 3080 var. Elimdekini satıp almak mantıklı mıdır? Çok fazla bir para ödemeyeceğim dost ticareti oldugu icin.

3080 kas gücü ve FPS olarak daha önde ancak teknoloji bakımından 4060 Ti önde. Fakat 128 bit olması kartın bir diğer eksilerinden biri. Fiyatına bağlı uygun bir fiyat veriyorsa alınabilir, arkadaşınız bile olsa FurMark testlerini yaptırın ve Afterburner ile oyunlarda ısı ve FPS testi yapın.

Merhaba elimde Galax 4060 Ti var, yeni 2K monitör aldım ve bir arkadaşım da 4060 Ti'ı ona satmamı söylüyor, başka bir arkadaşımda da çok temiz MSI Suprim X RTX 3080 var. Elimdekini satıp almak mantıklı mıdır? Çok fazla bir para ödemeyeceğim dost ticareti oldugu icin.

Çok fazla bir para ödemeyeceğim ne demek, üstüne onun sana para vermesi lazım.

Ben de 3080 kullanıyorum ama 4060 TI gibi bir kartın varken geçmeye değmez. 4060 olsaydı düşünülebilirdi.

%33 performans artışı olur görünüyor.

Screenshot_2.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı