4060 vs 4060 Ti

Eymen Kırcı

Femtopat
Daha fazla  
Azalan verimler kanunu 4060 almak F/P bakımından tabi ki 4060ti'dan daha uyguna gelir ama mantıklı olarak 4060ti almak daha uzun vadeli olur çünkü daha çok performans verir.

Aldığın sistemle farkları daha iyi bir işlemci, çok sağlam bir hava soğutucu, 32 GB RAM ve 1TB SSD.

Sistemi özelleştirmeye kalkarsan daha pahalıya patlar. bu şekilde önermemin nedeni 16 GB RAM ve 1TB SSD devrinin bitmiş olması aynı zamanda daha güçlü ve serin bir sistemin olur.

Aldığın sistemle farkları daha iyi bir işlemci, çok sağlam bir hava soğutucu, 32 GB RAM ve 1TB SSD.

Sistemi özelleştirmeye kalkarsan daha pahalıya patlar. Bu şekilde önermemin nedeni 16 GB RAM ve 1TB SSD devrinin bitmiş olması aynı zamanda daha güçlü ve serin bir sistemin olur.

Soğutucu olarak aynı soğutucunun RGB'siz halini alacaktım zaten. Acaba hepsinin toplamı ne kadar ediyor maksimum bütçem 30k ydı zaten bu hazır sistemde tam sınırda oluyor. Sizin önerdiklerinizin fiyatı önemli benim için.

Soğutucu olarak aynı soğutucunun RGB'siz halini alacaktım zaten. Acaba hepsinin toplamı ne kadar ediyor maksimum bütçem 30k ydı zaten bu hazır sistemde tam sınırda oluyor. Sizin önerdiklerinizin fiyatı önemli benim için.

33.800 ama ileride yükseltmene gerek kalmaz daha iyi ve kaliteli parçalardan almış olursun.

Yeni konular

Geri
Yukarı