4060 vs 4060 Ti

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bak bu video izlemeni öneririm.
4060tinin kas gücü mü var ki? Bu arkadaş YouTube ağzını açıp kameraya o yüzden poz verecek.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Al sana fps farkı aradaki fiyat farkı yerine işlemci upgrade et para israfından başka bir şey değil.

4060 Ti'nin kas gücü mü var ki? Bu arkadaş YouTube ağzını açıp kameraya o yüzden poz verecek.
Al sana FPS farkı aradaki fiyat farkı yerine işlemci upgrade et para israfından başka bir şey değil.

Güzel kardeşim ben FPS farkı var demiyorum ben 24 GB VRAM'e sahip ekran kartı kullanıyorum günümüzdeki oyunlar en az artık 8 10 GB kullanıyor bazı oyunlarda 8 GB yuzunden drop yemesin diye öneriyorum ve ilerideki çıkacak oyunlara yetmeyecek.

Monitörü Teknosadan alabilir misiniz?
alabilirim ama ben monitör olarak bunu düşünmüştüm https://www.sinerji.gen.tr/philips-...W2fqaahDO700TLJha7KS0GH0b756O-kQMSLIpjdv9hyyM

Güzel kardeşim ben FPS farkı var demiyorum ben 24 GB VRAM'e sahip ekran kartı kullanıyorum günümüzdeki oyunlar en az artık 8 10 GB kullanıyor bazı oyunlarda 8 GB yuzunden drop yemesin diye öneriyorum ve ilerideki çıkacak oyunlara yetmeyecek.
yeni çıkan oyunları oynayabileceğimi çok sanmıyorum malum oyunların fiyatlar tuzlu

Geri
Yukarı