4060 vs 4060 Ti

Güzel kardeşim ben FPS farkı var demiyorum ben 24 GB VRAM'e sahip ekran kartı kullanıyorum günümüzdeki oyunlar en az artık 8 10 GB kullanıyor bazı oyunlarda 8 GB yuzunden drop yemesin diye öneriyorum ve ilerideki çıkacak oyunlara yetmeyecek.
Hocam kartın kas gücü olmadığı için vrame ihtiyaç duymuyor RX 560i 8gb yapmak gibi düşünün kas gücü zayıf 4060 ve ti serisi kas gücünden mahrum yazılım ile ayakta kalıyor. 8GB vram yeterde artıyor o karta. Yeni nesil oyunları en yüksekte 1080pde oynanır zaten 2k oyunculuk için değil ki VRAM'e ihtiyaç duysun.

Güzel kardeşim ben FPS farkı var demiyorum ben 24 GB VRAM'e sahip ekran kartı kullanıyorum günümüzdeki oyunlar en az artık 8 10 GB kullanıyor bazı oyunlarda 8 GB yuzunden drop yemesin diye öneriyorum ve ilerideki çıkacak oyunlara yetmeyecek.

İleride çıkacak tüm oyunlara yetmiyecekmiş gibi konuşuyorsunuz ya bana bir şeyler oluyor. Ayrıca yeni oyun çıkınca eski oyunlar yok mu oluyor? Sen sadece 2024'te çıkmış oyunları mı oynuyorsun?

Hocam yanlış anlamayın ama CS2 işlemci ağırlıklı bir oyun değil mi?
Elbette lakin grafikleri artık iyileştiği için ekran kartını da kullanıyor.

Monitör olarak bu iyidir.

Teknosa'da falan bütçeyi aşıyor hocam baktım da 6bin TL'ymiş.

Monitör olarak bu iyidir.

yine aşıyor :(

ben şimdi bunu AMD R5 5500-A520M-A PRO-ZOTAC RTX 4060 TI-500GB M.2 SSD-16GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da alıp b450 pro maxII yapcam monitörümü çürüttünüz monitör lazım 180 veya 240 4-5 k bütçeye

Benim attığım monitörü ve arkadaşın attığı 4060ti li sistemin işlemcisini 5600 yapın bütçeyi aşmaması lazım .
bakıyorum

AMD R5 5500-A520M-A PRO-ZOTAC RTX 4060 TI-500GB M.2 SSD-16GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da + Viewsonic VX2428 23.8 aşmıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı