4060Tİ için monitör önerisi

Bütçe
10.000TL

quazzart15

Picopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar,
Konu başlığında yazdığı gibi 4060ti(8GB) sistemim için monitör gerekiyor. Ben de İtopya'ya girdim ve şu monitörü beğendim. AOC 27" C27G2ZU/BK 240Hz 0.5ms 2xHDMI DP FHD VA Freesync Premium Curved Gaming Monitör | ITOPYA
Monitörün her şeyi çok iyi fakat VA panel olması beni biraz düşündürdü. Şu anda 75hz TN panel kullanıyorum ve gayet de memnunum, herkesin kötü dediği gibi gelmedi bana. Sizce VA panelli bu monitör alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhabalar,
Konu başlığında yazdığı gibi 4060ti(8GB) sistemim için monitör gerekiyor. Ben de İtopya'ya girdim ve şu monitörü beğendim. AOC 27" C27G2ZU/BK 240Hz 0.5ms 2xHDMI DP FHD VA Freesync Premium Curved Gaming Monitör | ITOPYA
Monitörün her şeyi çok iyi fakat VA panel olması beni biraz düşündürdü. Şu anda 75hz TN panel kullanıyorum ve gayet de memnunum, herkesin kötü dediği gibi gelmedi bana. Sizce VA panelli bu monitör alınır mı?
VA panele bu parayı vermezdim.
Bütçe çıkarsa bu olabilir, veya Samsung G4 240hz IPS vardı 6k sinerji de.

Öncelikle merhaba,
Konu başlığında yazdığı gibi 4060 Ti(8 GB) sistemim için monitör gerekiyor. Ben de İtopya'ya girdim ve şu monitörü beğendim. AOC 27" C27G2ZU/BK 240Hz 0.5ms 2xHDMI DP FHD VA Freesync Premium Curved Gaming Monitör | ITOPYA
Monitörün her şeyi çok iyi vakat VA panel olması beni biraz düşündürdü. Şu anda 75Hz TN panel kullanıyorum ve gayet de memnunum, herkesin kötü dediği gibi gelmedi bana. Sizce VA panelli bu monitör alınır mı?

Aynı fiyata bu varken o monitörün yüzüne bakılmaz bile hocam. 27 inç isterseniz onu da atıcam birazdan.

Öncelikle merhaba,
Konu başlığında yazdığı gibi 4060 Ti(8 GB) sistemim için monitör gerekiyor. Ben de İtopya'ya girdim ve şu monitörü beğendim. AOC 27" C27G2ZU/BK 240Hz 0.5ms 2xHDMI DP FHD VA Freesync Premium Curved Gaming Monitör | ITOPYA
Monitörün her şeyi çok iyi vakat VA panel olması beni biraz düşündürdü. Şu anda 75Hz TN panel kullanıyorum ve gayet de memnunum, herkesin kötü dediği gibi gelmedi bana. Sizce VA panelli bu monitör alınır mı?

Bildiğim kadarıyla ghosting sorunu olmayan bir ürün. Eğer öyleyse alın. Zaten kaliteli VA paneller ortalama IPS panellerden daha iyi.

Öncelikle merhaba,

Attığınız monitör FreeSync Premium size G-Sync destekli bir monitör lazım. Tabii Sync teknolojisi sizin için önemliyse.

İkisi de her tarz sistemde çalışır. Ekran kartı Nvidia diye G-Sync bi monitör almasına gerek yok.
Ama bunun için G-sync destekli bir monitör lazım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ama bunun için G-Sync destekli bir monitör lazım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buna artık gerek yok. Zaten çoğu monitörde hem G-Sync hem FreeSync oluyor. Ayrıca arkadaşın attığı monitörü zaten ben kullanıyorum. G-Sync desteği var.

Yeni konular

Geri
Yukarı