4070 almaya değer mi?

Gayet de öneriyoruz. Bu yeni çıkan teknolojileri çok hafife alıyorsunuz. VRAM mevzusunu da NVIDIA yazılımla halledecek gibi. En son bellek sıkıştırma hakkında bir yazılım geliştiriyorlardı. Onun dışında zaten fg ve DLSS 3.5 nimet teknolojiler. Gün geçtikçe de daha çok yaygınlaşacaklar. AMD tarafı halen bırak fmf çıkarmayı daha FSR 3.0 çıkaramadı. Donanımla desteklenen yazılımın gücü sandığınızdan daha büyük.
Hayır sıfır olarak 1 modeli dışında asla önerilen bir seri olmadı 4000 serisi. Bu konu zaten tartışmaya kapalı bir konu. Hiçbir forumda 2. elde yarı fiyatına aynı güçte hatta daha güçlü kartlar varken asla 4000 serisi sıfır olarak önerilmez.

Hayır sıfır olarak 1 modeli dışında asla önerilen bir seri olmadı 4000 serisi. Bu konu zaten tartışmaya kapalı bir konu. Hiçbir forumda 2. elde yarı fiyatına aynı güçte hatta daha güçlü kartlar varken asla 4000 serisi sıfır olarak önerilmez.
İlk defa sizden duyuyorum bu tarz bir yorumu. Almadan önce o kadar konu açtım bir sürü yorum geldi hiç böyle bir yorumla karşılaşmadım.

Ekran Kartı kategorisine göz atıyor musunuz hiç? Gerçekten ben de ilk defa sizden duyuyorum bunu. 4000 serisi gayet yerinde bir seridir. Kas gücü olarak değil yazılımsal olarak öne çıkan bir seridir. Uzun ömürlüdür ve almaya değer. Yanlış bilgilendirme yapmayın. 4060 TI bile FG ile 3090 TI gibi saf kas güçlü bir kartla kapışıyor.

Geri
Yukarı