1650S almaya değer mi?

Dostum darboğaz sorun yapmaz. Sadece karttan %100 verim alamazsın. İnsanlara bilginiz yoksa yorum yapmayın diyorsun.

Kardeşim boş konuşuyorsun yaşın kaç senin bilgin yoksa konuşma evet darboğaz sorun yapmaz diyorsun bir de :D %100 verim alamamak sorun zaten anlama probleminiz mi var? Darboğaz yaşamak istemiyorum stabil performans alamadığım bir kartı almak istemiyorum çelişkili saçma sapan konuşmayı bırakın lütfen.

Konu kilitlenebilir darboğaz sorun değil %100 verim alamazsın sadece diyenlerin yorumlarına gerek yok.

Besleyemese bile, darboğaz ile dahi 1650S'ten daha iyi performans verir.

Çünkü darboğaz yapsa dahi 1650S'ten daha çok performans verecek.

Stabil olmayacak? Ani droplara sebebiyet verecek?

Hocam o kart RTX 3060 gücünde. i3 8100'ün besleyeceğini hiç düşünmüyorum belki 2K'da besler.

Pes ettim ben arkadaşlar anlamamakta ısrar ediyor i3 8100'lü sisteme 3060 öneriyorlar gelde çıldırma.

Son düzenleme:
Sistemim:
Anakart: MSI H310M Pro VD Plus.
İşlemci: Intel i3 8100 3.60 GHz 4 Core 4 thread.
Ekran kartı: Zotac GTX 1050 Ti 4 GB 128 bit tek fan.
RAM: Hi-Level 16 GB DDR4 2133 MHz Dual channel.
Depolama: 128 GB'a data su 630 SSD ve 1TB Toshiba HDD.
Dark F40 kasa.

1650S alınca PSU'da değiştireceğim 500 550 wat düşünüyorum.
Sizce 1650S ile yükseltmeye değer mi? 1050 Ti yetersiz geliyor artık 30 FPS kartı oldu iyice ben kuzey Kıbrıs Türk cumhuriyetinde üniversite okuyorum ve Kıbrıs vatandaşı arkadaşlarım rum tarafına geçebiliyor Kıbrıs'lı arkadaşlarıma aldıracağım 1650S'i orada ucuz vergi az olduğu için PSU'yu Türkiye'den alacağım görüşlerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Yerinde olsam bunu alırdım.

Güzel öneri fakat axle markasını duymadım hiç, bir de AMD de sorun çıkar mı? RX570 ve RX580 kartlardan çok çekti millet zamanında watmanı olsun başak problemi olsun o sorunlar düzeltildi mi? AMD kartı olarak en son ATI Radeon 2600 Pro kullanmıştım 10 sene önce.

Axle markasını araştırdımda pek iyi şeyler söylenmiyor.

Güzel öneri fakat axle markasını duymadım hiç, bir de AMD de sorun çıkar mı? RX570 ve RX580 kartlardan çok çekti millet zamanında watmanı olsun başak problemi olsun o sorunlar düzeltildi mi? AMD kartı olarak en son ATI Radeon 2600 Pro kullanmıştım 10 sene önce.

Axle markasını araştırdımda pek iyi şeyler söylenmiyor.

Ben model olarak rx 580 dedim. Marka seçimi sana kalmış. Ben 570 kullanıyorum ikinci el aldım 1500 liraya öyle çok can sıkıcı bir durumu yok. Arada bir ekran karıncalanıyor alt+tab yapınca düzeliyor. Sıfır üründe öylr olacağını sanmam onun dışında sürücülerde vs bi sorun yaşamadım daha. Arkadaşlar RX6600 falan önermiş zaten nerde bi sistem toplama konusu açılsa bu ekran kartını söylüyorlar param yok desen bile biraz daha kat bunu al diyorlar çok saçma. Neyse kardeşim dediğim kartı bir düşün işlemcine göre bi kart olduğunu düşünüyorum.

Ben model olarak RX 580 dedim. Marka seçimi sana kalmış. Ben 570 kullanıyorum ikinci el aldım 1500 liraya öyle çok can sıkıcı bir durumu yok. Arada bir ekran karıncalanıyor Alt+Tab yapınca düzeliyor. Sıfır üründe öylr olacağını sanmam onun dışında sürücülerde vs bir sorun yaşamadım daha. Arkadaşlar RX6600 falan önermiş zaten nerede bir sistem toplama konusu açılsa bu ekran kartını söylüyorlar param yok desen bile biraz daha kat bunu al diyorlar çok saçma. Neyse kardeşim dediğim kartı bir düşün işlemcine göre bir kart olduğunu düşünüyorum.

RX580 sıfır Gigabyte marka var piyasada buyuk ihtimal onu alacağım teşekkür ederim 0 1650S bulmak cok zor. Aynen katiliyorum bu arada sabahtan beri darboğaz olur dedigim halde olsun yine de bunu al diyenlerle ugrasiyorum tam verim alamayacagim bir kart istemedigimi soyledigim hâlde israrla diretiyorlar idarelij ekran karti degistiriyorum zaten 2 sene sonra 0'dan sistem dizicem 2 yil idare etsin yeter beni alacagim kart ama yook adamlar 2060 3060 oneriyorlar i3 8100'e ben bilmiyorum sanki o kartlari almayi islemcinin limiti belli keyfimizden 1650S veya 580 almiyoruz ayni sizin olay gibi bütçe yok diyorsunuz adamlar olsun bunu al diyor değil mi?😂😂

Kardeşim boş konuşuyorsun yaşın kaç senin bilgin yoksa konuşma evet darboğaz sorun yapmaz diyorsun bir de :D %100 verim alamamak sorun zaten anlama probleminiz mi var? Darboğaz yaşamak istemiyorum stabil performans alamadığım bir kartı almak istemiyorum çelişkili saçma sapan konuşmayı bırakın lütfen.

Konu kilitlenebilir darboğaz sorun değil %100 verim alamazsın sadece diyenlerin yorumlarına gerek yok.

Stabil olmayacak? Ani droplara sebebiyet verecek?

Pes ettim ben arkadaşlar anlamamakta ısrar ediyor i3 8100'lü sisteme 3060 öneriyorlar gelde çıldırma.

Oğoooo hocam siz her şeyi biliyorsunuz maşallah neden konu açtınız alın 1650S i ne yaparsanız yapın.

Oğoooo hocam siz her şeyi biliyorsunuz maşallah neden konu açtınız alın 1650S i ne yaparsanız yapın.
Arkadaşın alabilirim dediği diğer bir kart da Rx 6500 xt'ydi. Pcie 4.0 bir kart. Ama 1660 öneren insanlara bilginiz yoksa fikir vermeyin diyor. Alsın Rx 580 veya Gtx 1650s konuyu da kendini onaylatmak için açmış

Oğoooo hocam siz her şeyi biliyorsunuz maşallah neden konu açtınız alın 1650S'i ne yaparsanız yapın.

Fikir almak icin açtım fakat ezbere konusan bir şey bilmeyen kisiler yazdi genellikle.

Arkadaşın alabilirim dediği diğer bir kart da RX 6500 XT'ydi. PCI-e 4.0 bir kart. Ama 1660 öneren insanlara bilginiz yoksa fikir vermeyin diyor. Alsın RX 580 veya GTX 1650S konuyu da kendini onaylatmak için açmış.

Size ne istediğim konuyu açarim kurallar çerçevesinde cevap verme zorunluluğunuz yok. Pcl-4.0 olduğunu bilmiyordum o kartin onu ogrenince vazgectim zaten RX580 8 GB veya 1650S alacağım piyasada bulabilirsem konu kapanabilir yazmazsaniz sevinirim.

Geri
Yukarı