4070 Ti sisteme 1080p monitör olur mu?

SoulSkulls

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şöyle bir hazır sistem aldım fakat monitöre fazla bütçem kalmadı. 4000-5000 arası güzel bir monitör önerebilir misiniz acaba? Çoğunlukla Ark gibi hayatta kalma oyunları, hikayeli oyunlar oyuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yoldaysa iade edin sistemi. Daha sonrasında böyle bir ikili alınabilir.

Hocam olur olmasına da sisteme yazık olur. Böyle bir sisteme 2K daha iyi gider, tabi tercih meselesi. Bu arada sistemin fiyatı pahalı değil mi biraz?

tavsiyen için teşekkür ederim ama şuan iade edemiyorum. Daha deneyemedim sistemi cidden kötümü o kadar ?

O paraya cok kotu sistem bu arada. Islemciyi gectim hadi anakarti iyi desen o da berbat. Cok rahat 7500F'li bir sistem toplardin.
valla pek anlamıyorum toplamaktan ondan hazır alayım dedim itopya'ya da güvendim fos çıktı galiba.

Hocam olur olmasına da sisteme yazık olur. Böyle bir sisteme 2K daha iyi gider, tabi tercih meselesi. Bu arada sistemin fiyatı pahalı değil mi biraz?
ilerde değiştiricem monitörü ya şimdilik idareten bişeyler bakıyodum.

oyunlarda sıkıntı çıkarır mı bu sistem, yani rahat ultra grafiklerde oynayabiliceksem sıkıntı olmaz aslında.

Son düzenleme:
tavsiyen için teşekkür ederim ama şuan iade edemiyorum. Daha deneyemedim sistemi cidden kötümü o kadar ?

valla pek anlamıyorum toplamaktan ondan hazır alayım dedim itopya'ya da güvendim fos çıktı galiba.

ilerde değiştiricem monitörü ya şimdilik idareten bişeyler bakıyodum.

oyunlarda sıkıntı çıkarır mı bu sistem, yani rahat ultra grafiklerde oynayabiliceksem sıkıntı olmaz aslında.
İade et bir şekilde.

İade et bir şekilde.
anladım. Pazartesi bi müşteri hizmetlerini ariyim o zaman cidden araştırmadan iş yapmamak gerek

birde alıcağım sistemde işlemciyi amd yerine intel almak istiyorum. Acaba bildiğin başka bi sistem varmı ?

Geri
Yukarı