4070 Ti super performansı nasıldır?

thesnakeee

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,

Sistem toplamaya başladığım zaman 4070 Ti ekran kartı planlamıştım kafamda fakat 4K ekran kartı olmadığını konuşmuştuk uzun vadede.

Şimdi 4070 Ti süper versiyonlar çıktı ve 16 GB olarak.

4K kullanılır mı bu kart sorun yaşar mıyım? Sadece oyun değil render amaçlı da kullanacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
4K da bazı oyunlarda bir sorun yaşamazsınız fakat kart 2K için uygun bayağı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayrıca toplama yapmanızı önermem pahalıya patlıyor bütçe belirtirseniz yardımcı olurum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ayrıca toplama yapmanızı önermem pahalıya patlıyor bütçe belirtirseniz yardımcı olurum.
Hocam parça parça daha uyguna gelir diye fiyatları düştükçe kasa, ssd, ram ve anakart aldım. Sıvı soğutma ve psu çok pahalı olmadığı için onları da kısa zamanda alacağım. İşlemci olarak i7-14700k planlıyorum ekran kartını en sona bırakacağım 4080 karta bütçem yetmiyor onun yerine 4k da sorun yaşamamak için alternatif arıyorum

Hocam parça parça daha uyguna gelir diye fiyatları düştükçe kasa, ssd, ram ve anakart aldım. Sıvı soğutma ve psu çok pahalı olmadığı için onları da kısa zamanda alacağım. İşlemci olarak i7-14700k planlıyorum ekran kartını en sona bırakacağım 4080 karta bütçem yetmiyor onun yerine 4k da sorun yaşamamak için alternatif arıyorum
Sen bilirsin testlerine bakarak tercih edebilirsin.

hocam videoyu izledim kart baya baya 4k da canavar gibi çalışıyor.
ayrıca 4070 ti'da izledim o da 4k da hiç sıkıntı çıkartmadan çalışıyor anladığım kadarıyla.
Kardeşim işin içine 2160P girince cüzdanı 2 kat açman gerek bence.
doğrudur ama mesela neye göre cüzdanı iki kat açmalıyım? 4070 ti testlerinde bile 4k hiç sıkıntı göremedim. dediğinize itirazım yok sadece 4k için giriş kart sayılmaz mı 4070 ti?

Yeni konular

Geri
Yukarı