419 TL Değerindeki NBA 2K21 Ücretsiz Oldu

Spor oyunlarıyla aram yok. Keşke başka bir oyun verseydi. Gerçi oyun yapımcıları da tutmuş büyük oyunlarını vermek istemiyor olabilirler.

Resmen kötü puanlar almış ve aynı zamanda çöp bir MyCareer sistemine sahip. Beğenmedim. İtiraz kabul etmiyorum.
Spor oyunlarıyla aram yok. Keşke başka bir oyun verseydi. Gerçi oyun yapımcıları da tutmuş büyük oyunlarını vermek istemiyor olabilirler.
Doğru yani 1 yıl önce GTA 5'i verdiler ondan sonra daha başka büyük oyun vermek istemiyorlar diye öyle oldu.

NBA 2K21 ücretsiz oldu

Epic Games Store’un bu hafta dağıtacağı gizemli oyun belli oldu. 419 TL değerindeki NBA 2K21 ücretsiz oldu. Epic Games Store dağıtmış olduğu ücretsiz oyunlar ile oyuncuların dikkatini çekmeyi devam ediyor. Daha önceden GTA 5, Rage 2, Hitman, FM 2020 ve Watch Dogs 2 gibi birçok büyük oyunu da tamamen ücretsiz bir şekilde dağıtan platform bu hafta […]

Devamı: 419 TL Değerindeki NBA 2K21 Ücretsiz Oldu
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...
Hocam gta 5 i verir mi tekrardan.

Resmen kötü puanlar almış ve aynı zamanda çöp bir MyCareer sistemine sahip. Beğenmedim. İtiraz kabul etmiyorum.

Doğru yani 1 yıl önce GTA 5'i verdiler ondan sonra daha başka büyük oyun vermek istemiyorlar diye öyle oldu.
MyCareer rezil bir halde artık. Sürekli cut sceneler koyuyorlar geçilmeyen, doğru düzgün puan kazanıp oyuncuyu geliştiremiyorsunuz (tabii VC satın alabilirsiniz (!)), ayrıca o kadar oynadığım karakterim serverlar kapatıldığından dolayı artık erişilemez durumda.

Yeni konular

Geri
Yukarı