419 TL Değerindeki NBA 2K21 Ücretsiz Oldu

Yaklaşma diye bir şey yok. İstatistikler orta da.

Kaynak: Epic Games Store Vs. Steam: The Numbers Game | SegmentNext

Yani diyor ki, Steam 2019 yılında 1 milyar kullanıcı sayısını aştı. Epic ise 85 milyon kullanıcıyı aştı. 2020 de ise 108 milyon kişi daha Epic'e kayıt oldu. Steam'a ise 667 milyon. Epic'in o kadar insan çektiğine ben inanmam. Çünkü ücretsiz oyunları alıp, satmak için yüzlerce hesap açan var. GTA 5 vakası orta da. Adamın biri 300 tane almıştı.

Steam daha iyi zaten bir de pahalı oyunları beleş yapsalar mükemmel olacak değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar 9.nesil kontrolcüm var Epic Games'den aldığım NBA2K21 oyununu açıyorum kolu görmüyor ileri geri çıkabiliyorum fakat kol simgeleri yerine klavye tuşu simgeleri çıkıyor örneğin 2'ye bas giriş yap gibi oyunu bir türlü oynayamadım orijinal kol ile böyle bir sorun yaşamam beni çok üzdü cevap yok hiçbir yerde yardımcı olursanız sevinirim. Fotoğrafta gördüğünüz üzere şu an kol bağlı fakat kol simgerleri görünmüyor kol ile menüde gezebiliyorum fakat oyunnu oynayamıyorum.

Ee para olmayınca ne yapacaklarını şaşırdılar tabii ücretsiz olacak ücretsiz olduğu andan itibaren zaten forumada düştü sistem sorunları.

Yeni konular

Geri
Yukarı