42.000 TL'ye alınan RTX 4070 sistem iyi mi?

Furkan Borak

Decapat
Yer
Kocaeli, Karamürsel
Arkadaşlar selam. Bu sistemi bir kaç hafta önce aldım. Sistemi iyi aldığımı düşünüyorum ama sohbet, muhabbet olsun, aklımdaki soruları gidereyim diye konuyu oluşturuyorum.

42.000 TL'ye aldığım bu sistem iyi mi? Daha iyisi var mı? Fiyatına göre nasıl sizce? Sohbet amaçlıdır.

1708464520190.png

Ben de bunu bilmiyorum bilen yazarsa güzel olur insanlar kendi topladıkları kasada almayacakları parçaları toplu sistemde alıyorlar belirgin performans farkı olmuyor mu ASUS MSI parçalar ile?

Fiyatı da daha fazla olur zaten. AMD FSR'da geliyor. Bence FSR güzel NVIDIA diğer seri çıkınca o seriyi de çöpe atar zaten.

Hocam genelde aynı sürede veya daha kısa sürede 1-3 derece tarzı sıcaklık oluyorr ve sıcaklık ile kullanımınıza göre ömrü ve sıcakken ki FPS'i değişir.

Hocam genelde aynı sürede veya daha kısa sürede 1-3 derece tarzı sıcaklık oluyorr ve sıcaklık ile kullanımınıza göre ömrü ve sıcakken ki FPS'i değişir.

Çok etkiler mi 1 yıl 2 yıl gibi?

NVIDIA kartlarda nasıl FSR açılıyor? Konu zaten sohbet amaçlı bunu da bulamadım bilen varsa. Konu açamıyorum süre var.

Inno3d'nin soğutması iyi.
Aynen baya iyi. Tamamen yük altında 70 görmedi.

Seneye anca buraya gelir. İlk seride uyumsuzluklar çıkarsa oturması 6 ay desek 1 sene sonra anca alınabilir.
2024 sonu kartların çıkması dedikodusu dolaşıyor etrafta.

Sistemi almışsın neyi bekleyeceksin anlamadım? O kartı kullan.
Konuşma amaçlı hocam. Sadece kart ile ilgili fikrinizi almak istedim. Kartımdan çok memnunum. 5*** serisi çok çok iyi olursa kartımı satıp geçerim.

NVIDIA kartlarda nasıl FSR açılıyor? Konu zaten sohbet amaçlı bunu da bulamadım bilen varsa. Konu açamıyorum süre var.
FSR açılır çok kolay. Ama gerek yok. DLSS tokatlıyor.

FSR AMD özel değil mi hocam, DLSS var NVIDIA kartlarda. Şahsen ne kadar etkiler, ne kadar sürer o kadar bilgim yok hocam.

Aynen bayağı iyi. Tamamen yük altında 70 görmedi.

2024 sonu kartların çıkması dedikodusu dolaşıyor etrafta.

Konuşma amaçlı hocam. Sadece kart ile ilgili fikrinizi almak istedim. Kartımdan çok memnunum. 5*** serisi çok çok iyi olursa kartımı satıp geçerim.

FSR açılır çok kolay. Ama gerek yok. DLSS tokatlıyor.

Tokatlıyor da benim kart 1070. anlatıldığı gibi bir kullanımı varsa şu an DLSS 3 seviyesinde.

Oyun ayarlarında FSR modu(varsa) seçilebiliyor.

Teşekkürler.

FSR AMD özel değil mi hocam, DLSS var NVIDIA kartlarda. Şahsen ne kadar etkiler, ne kadar sürer o kadar bilgim yok hocam.

NVIDIA destekliyor AMD her karta vermeye çalışıyor doğru olanı da bu kullanıcı çekmeleri lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı