42.000 TL'ye alınan RTX 4070 sistem iyi mi?

Furkan Borak

Decapat
Yer
Kocaeli, Karamürsel
Arkadaşlar selam. Bu sistemi bir kaç hafta önce aldım. Sistemi iyi aldığımı düşünüyorum ama sohbet, muhabbet olsun, aklımdaki soruları gidereyim diye konuyu oluşturuyorum.

42.000 TL'ye aldığım bu sistem iyi mi? Daha iyisi var mı? Fiyatına göre nasıl sizce? Sohbet amaçlıdır.

1708464520190.png

Aynen bayağı iyi. Tamamen yük altında 70 görmedi.

2024 sonu kartların çıkması dedikodusu dolaşıyor etrafta.

Konuşma amaçlı hocam. Sadece kart ile ilgili fikrinizi almak istedim. Kartımdan çok memnunum. 5*** serisi çok çok iyi olursa kartımı satıp geçerim.

FSR açılır çok kolay. Ama gerek yok. DLSS tokatlıyor.

Çıksa bile ülkeye gelip mağazalara düşene kadar epey bir zaman geçer. Bir de stok muhabbeti olur ve alınabilecek fiyatlar için bir sene kafadan gider. Madencilik gibi yapay zeka ya da başka bir illet çıkmazsa tabiki.

İşlemci

Anakart

Ram

Ekran Kartı

SSD

Kasa / Psu

Soğutucu

Parçaları tek tek aldığımız da 52.000 falan yapıyor sanırım. Bayağı artmış fiyatı.

Bütün çözünürlüklerde. Ama 1080P'de açarsanız çamur olur görüntü. (FSR)

Fiyat bayağı artıyor.

İşlemci

Anakart

Ram

Ekran Kartı

SSD

Kasa / Psu

Soğutucu

Parçaları tek tek aldığımız da 52.000 falan yapıyor sanırım. Bayağı artmış fiyatı.

Bütün çözünürlüklerde. Ama 1080P'de açarsanız çamur olur görüntü. (FSR)

Amacı FPS açtırmak değil mi zaten neden çamur olur?

AMD yazılımı ne alemde hala çok sorun var mi NVIDIA alternatifi haline geldi mi? Bu nesilde iyi de ileride özellikle 100 doların bile önemli olduğu Türkiye'de yeni nesili AMD almak daha iyi olacak gibi geliyor. NVIDIA RTX yerine FSR güzel olabilir fiyat etkisiyle.

Technopat'ın videosunu bulamadım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şöyle bir olay var işe yarıyor mu bilmiyorum. Deneyebilirsiniz.

kimisinde yaramış kimisinde yaramamış. Oyuna göre de değişiyor. Cyberpunk çalışıyor ama Forza Horizon 5 çalışmıyor diye okudum.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı