420 TL'ye Robeve PlayStation 4 gamepad alınır mı?

Casual gamer için yeterli olur muhtemelen biraz daha dişimi sıkayım derseniz 8bitdo'nun kollarını tavsiye edebilirim.

Hocam tuş hassasiyetleri nasıl, malzemesi çok dandik hissettiriyor mu, bağlantıda kopma problemi falan yaşadın mı?

Hayır Dead zone bile yok şu an kullanıyorum ömürlük sayılabilir fakat param olduğunda Xbox kolu almayı düşünüyorum fakat fiyatını kesinlikle hak ediyor.

FIFA 23 WWE2K22 için vs alacağım.

Alın hocam bende FIFA için almıştım oynuyorum.

Xbox kolunun yanına 2. kol olarak aldım. Kesinlikle bu fiyata çok iyi. Hoparlörü çok işlevsel açıkçası dualshocktan pek farklı değil ses seviyesi olarak, dead zone biraz var ancak hardcore fps oyuncusu değilseniz pek sorun olmaz. Şu anlık iyi malzeme kalitesi kalitesiz hissettirmiyor başarılı bir replika olmuş.

Xbox kolunun yanına 2. kol olarak aldım. Kesinlikle bu fiyata çok iyi. Hoparlörü çok işlevsel açıkçası DualShock'tan pek farklı değil ses seviyesi olarak, Dead zone biraz var ancak hardcore FPS oyuncusu değilseniz pek sorun olmaz. Şu anlık iyi malzeme kalitesi kalitesiz hissettirmiyor başarılı bir replika olmuş.

Evet doğru hocam. Hoparlörünü nasıl çalıştırmayı başardınız acaba kablolu mu kablosuz mu FIFA oynuyorum oyunun sesi koldan gelse fena olmaz.

Evet doğru hocam. Hoparlörünü nasıl çalıştırmayı başardınız acaba kablolu mu kablosuz mu FIFA oynuyorum oyunun sesi koldan gelse fena olmaz.
Kablolu kullanımda hoparlör çalışıyor, pc'de kablosuz kullanmadım bilmiyorum ancak iOS'ta kablosuz ses gelmiyordu.

Kablolu kullanımda hoparlör çalışıyor, PC'de kablosuz kullanmadım bilmiyorum ancak IOS'ta kablosuz ses gelmiyordu.

Evet bende onu fark etmiştim keşke kablosuz de ses gelse.

Yeni konular

Geri
Yukarı