4200 TL'ye Laptop Önerisi

Psk.Caner

Decapat
Ben sınırlarımı zorlayarak en fazla 4200'e kadar çıkabileceğim bir notebook arıyorum. Günlük kullanım, iş ve biraz da oyun (Zula, CSGO, Fifa 19, Euro Truck 2.. vb.) birkaç tane araştırdım. Bunlar dışında önereceğiniz olursa çok sevinirim. Teşekkür ederim..

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben sınırlarımı zorlayarak en fazla 4200'e kadar çıkabileceğim bir notebook arıyorum. Günlük kullanım, iş ve biraz da oyun (Zula, CSGO, Fifa 19, Euro Truck 2.. vb.) birkaç tane araştırdım. Bunlar dışında önereceğiniz olursa çok sevinirim. Teşekkür ederim..
Öncelikle hayırlı olsun ve kolay gelsin LENOVO IDEAPAD 320 bilgisayara sahipim ben bilgisayarı iş bilgisayarı kullanmak amacıyla aldımAdobe programları office kullanmak amacıyla benim tavsiyem bu bilgisayarı oyun için alacaksınız bence almayın ortalama FPS alırsınız benim tavsiyem 4200TL'ye daha gelişmiş oyun bilgisayar almalısınız

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı