4200 TL'ye RX 560 tabanlı sistem toplama

KaraJack

Decapat
Sizce nasıl olmuş ? :LOL:
Önerilerinize açığım.
Bütçem en fazla 4200 TL bu arada. :):) (İşlemci konusunda lütfen ryzen 2200g önermeyiniz çünkü alacağım işlemci şu an indirimde.)
Ekran Alıntısı 2.PNG

Son düzenleme:
Sizce nasıl olmuş ? :LOL:
Önerilerinize açığım.
Bütçem en fazla 4200 TL bu arada. :):)
Eki Görüntüle 320824
Kasaya biraz baktım hava akışı problemleri olabilir çok ufak bir kasa kullanmadım daha önce ama kablolama sorunları da olabilir Aerocool Aero 300 Led Fan USB 3.0 ATX Mid Tower Kasa bunu önerebilirim yerine.
Daha 3 hafta önce 4800TL'ye RX580 ve i5 8400'lü monitörlü sistem dizdim bu nasıl olur...
3 hafta sonra sanırım bunu da dizemeyeceğiz :(

Hocam istersen diz fakat sanırım amd tabanlı daha iyi bir sistem yok bu fiyata ayrıca alacağım monitör freesync özelliğine sahip ayrıca G-Sync monitörler çok pahalı.

4200 TL'ye RX 560 almak parayı direk çöpe atmak olur. 3000 TL'ye rahatlıkla GTX 1050ti dizebilirsiniz geri kalan 1200 TL monitöre harcayın. 144 Hz bulabilirsiniz belki bu fiyata.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 1050 TI için minimum R5 1400-2400G gerekir. Ya da R3 1300X'in overclocklanmış hali. İnanmayacaksınız biliyorum ama Arma 3 gibi tek çekirdek performansı çok hayati değer taşıyan bir oyunu oynayamazsınız. Ki Battlefield vs. bahsetmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı