4200TL sistem toplama

Bütçe
4000
İşlemci ve ekran kartını değiştirmeden, 400 TL kısar mısınız?
kısıyorum hocam şöyle olabilir

böyle oldu ama en fazla sistem kötü değil bence iyi oldu ama kendinizi zorlarsanız güzel sitem monitör hakkında bilgim yok

Kısıyorum hocam şöyle olabilir

Böyle oldu ama en fazla sistem kötü değil bence iyi oldu ama kendinizi zorlarsanız güzel sitem monitör hakkında bilgim yok.

Hocam 10100F i H310'a nasıl takacaksınız?

@ahmetfaruk1326
8 GB RAM alınmaz. H310'u anlatmıyorum bile, @qGhosT anlatmış. Şu bütçede geliştirmeye açık bir APU öneririm ben.
1611303358127.png

@ahmetfaruk1326
8 GB RAM alınmaz. H310'u anlatmıyorum bile, @qGhosT anlatmış. Şu bütçede geliştirmeye açık bir APU öneririm ben.

Anakartta hata yapmışım çok özür dilerim fakat 8 GB RAM neden alınmasın? Güvenli insanlardan 1650 Super gibi ekran kartları 1200,1100 gibi ekran kartları alınabilir APU sistem önermem ben açıkçası

Anakartta hata yapmışım çok özür dilerim fakat 8 GB RAM neden alınmasın? Güvenli insanlardan 1650 Super gibi ekran kartları 1200,1100 gibi ekran kartları alınabilir APU sistem önermem ben açıkçası
Estağfurullah. Özür dilemeniz yeterli.

8 GB RAM günümüz için açıkca yetersiz. Ayrıca, 1650S'in yanına takacağınız bileşenlerin parasını tutturabilir misiniz?

APU neden önermiyorsunuz?

@ahmetfaruk1326
Eki Görüntüle 847468

APU'lar hakkında bilgim yok ama işlemcinin benchmarkları başarılı gibi geldi bir aralraar laptop araştırıyordum kedim için fakat benchmarklarda bazı APU'lar GT 1030 ile aynı FPS sahip olduğu için çok fazla güvenemeyiordum 1650 s baktım hiç 2. el düzgün yok garantisinin yarısı bitmiş ekran kartını bile 0 fiyatına satıyorlar
Estağfurullah. Özür dilemeniz yeterli.

8 GB RAM günümüz için açıkca yetersiz. Ayrıca, 1650S'in yanına takacağınız bileşenlerin parasını tutturabilir misiniz?

APU neden önermiyorsunuz?

APU önermemin sebebi GT 1030 gibi kötü bir ekran kartı bile Şu anki APU'larla aynı FPS veriyor o yüzden ekran kartını ayrıca almayı daha mantıklı buluyorum.Belkide bu bir önyargı

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı