420TL'ye Oyun İçin Kulaklık Önerisi

Roverandom

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Meslek
Game Designer
Maksimum 420TL bütçeyle oyuncu kulaklığı almak istiyorum. Şu an kafamda Hyperx Cloud 2 almak var. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cloud 2 7.1 olarak diğer modellere göre pek başarılı değilmiş. Stereo olarak gayet iyi ses veriyormuş ama o kadar para verdiğiniz bir kulaklık 7.1 özelliğine sahip olsun değil mi ? Ayrıca Razer önermiyorum. Hiç rahat değil. Eğer kulaklarınız çok küçükse anca rahat edersiniz. Yoksa ciddi ağrı yapıyor. Corsir Void modeli gayet iyidir. Onu öneririm.

Cloud 2 7.1 olarak diğer modellere göre pek başarılı değilmiş. Stereo olarak gayet iyi ses veriyormuş ama o kadar para verdiğiniz bir kulaklık 7.1 özelliğine sahip olsun değil mi ? Ayrıca Razer önermiyorum. Hiç rahat değil. Eğer kulaklarınız çok küçükse anca rahat edersiniz. Yoksa ciddi ağrı yapıyor. Corsir Void modeli gayet iyidir. Onu öneririm.
hocam teşekkürler bende kulaklıklar hakkında baya bir bilgi edindim sağolun

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı