43.000 TL'ye kadar 3D Render ve animasyon için sistem önerisi

Şimdi ileride güncellemek için AMD mi Intel mi alayım? Pek anlamadım☺

AMD. Soket desteği 4-5 yıl var.

26319 TL etti. Sıvı soğutma bayağı iyi indirimde gerçekten kaçırma bu arada.
4070 Ti alırsan 46313 olur. İkinci el 3090 vs. alırsan 5-6 bin aşağıya gelir. Tercih senin hocam.

RAM'ler 6000 MHz olursa güzel sistem olur.

Merhaba tek tek almaya vaktim olmayacağını düşünüyorum hazır pc buldum 45. K civarı intel anakartı soğutucusu ve RAM kısmı hoşuma gitmesede bir bakıcam mecbur hatta kasasında typ c de yok üst panele 3 lü soğutmada takılmıyo ( ne biçim hazır render pc toplamışlar vallahi ) ilerde yükseltirim diye başka seçenek bulamazsam ona bi bakıcam aksana soho sıvı soğutma iyi mi 240 ml birde high power 750+80 Gold konmuş 😣

Birde rtx 4070 ti yi iki ekrana bağlasam çok mu ısınır anakartda thunderbold 4 var acaba direk ondan mı bağlayayım öneriniz varmı yada adaptör kaplo öneriside alabilirim .

Merhaba tek tek almaya vaktim olmayacağını düşünüyorum hazır PC buldum 45. K civarı Intel anakartı soğutucusu ve RAM kısmı hoşuma gitmesede bir bakacağım mecbur hatta kasasında typ C de yok üst panele 3'lü soğutmada takılmıyor ( ne biçim hazır render PC toplamışlar vallahi ) ileride yükseltirim diye başka seçenek bulamazsam ona bir bakacağım aksana soho sıvı soğutma iyi mi 240 ML bir de High Power 750+80 Gold konmuş 😣

Bir de RTX 4070 Ti'yi iki ekrana bağlasam çok mu ısınır anakartda thunderbold 4 var acaba direk ondan mı bağlayayım öneriniz var mı ya da adaptör kablo öneriside alabilirim.

İki ekran sorun olmaz sistem linki atar mısınız?

#teknopat toplasa anlaşmalı indirimli keşke perişan olduk hazır sistemler iyi düzenlenmemiş

Yeni konular

Geri
Yukarı