430 puan ile Atatürk Anadolu lisesine gidebilir miyim?

464298

Decapat
Merhaba öncelikle. Geçenlerde LGS sınavını arkamızda bıraktık ben yanlışlarımı kontrol ettim. Matematikten 4 yanlışım var fenden 3 yanlışım türkçeden de 4 yanlışım var. İnternetteki sitelere bakınca ise 430 puan civarı gösteriyor. Atatürk Anadolu (Beşiktaş) lisesi de 430 gibi bir şey. Sizce gidebilir miyim? Hani hesaplama falan değişiyor ya oda etkili sanırım biraz şansa kaldı işimiz :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğim kadarıyla bu seneki LGS çok zorlayıcı olmamız 2021 LGS bize fena batırdı bu LGS çok zorlayıcı olmadığı için çoğunluk 350-400 arası alacaktır die tahmin ediorum girme ihtimaliniz bana göre yüksek.

Merhaba öncelikle. Geçenlerde LGS sınavını arkamızda bıraktık ben yanlışlarımı kontrol ettim. Matematikten 4 yanlışım var fenden 3 yanlışım türkçeden de 4 yanlışım var. İnternetteki sitelere bakınca ise 430 puan civarı gösteriyor. Atatürk Anadolu (Beşiktaş) lisesi de 430 gibi bir şey. Sizce gidebilir miyim? Hani hesaplama falan değişiyor ya oda etkili sanırım biraz şansa kaldı işimiz :)
Puan büyük ihtimal articak bana kalırsa gidemezsiniz 🙁

Yüzdelikler gelmeden yorum yapmak yanlış olur ama bu yıl 2020-2019 arası yüzdelikler gelebilir. Yani siz büyük ihtimalle 2.93 ile 6.16 arasında olacaksınız. Dediğiniz okul ise genel olarak 3 civarında kalmış. Gelme ihtimali %50 ve altında maalesef. Yine de gelebilir ama kesin bir şey yok.

Bu arada dikkatimi şu çekti: LGS 2022, LGS 2020'nin iki dönemin dahil olduğu sürümü gibiydi. 2020 benzeri yüzdelikler gelebilir.

Geri
Yukarı