430 TL altı kulaklık

Ali 183

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba ben bir kulaklık alacağım ve 430 TL sınırım var. Kulaklıkta aradağımı özellikler kulakiçi olması, dışarıya ses çıkarmaması, içeriye çok ses almaması, sesinin iyi olması ve silikonlu olması. Siz ne önerirsiniz?

Son düzenleme:
Merhaba ben bir kulaklık alacağım ve 430 TL sınırım var. Kulaklıkta aradağımı özellikler dışarıya ses çıkarmaması, içeriye çok ses almaması, sesinin iyi olması ve silikonlu olması. Siz ne önerirsiniz?

Edifier G2 II 7.1 Surround USB girişli 50mm sürücü RGB kulak üstü oyuncu kulaklığı.
Kendi kullandığım bir ürün gayet de memnunum kulaklıla çok uzun saatler oyun oynadım ne kafada ne de kulak da ağrı yapmadı oldukça rahat bir kulaklık Hi-Fi desteği de var bildiğim kadarıyla bir göz atın derim.

Edifier G2 II 7.1 Surround USB girişli 50mm sürücü RGB kulak üstü oyuncu kulaklığı.
Kendi kullandığım bir ürün gayet de memnunum kulaklıla çok uzun saatler oyun oynadım ne kafada ne de kulak da ağrı yapmadı oldukça rahat bir kulaklık Hi-Fi desteği de var bildiğim kadarıyla bir göz atın derim.
Ne zamandır kullanıyorsun?

Geri
Yukarı