430 TL PSU Önerisi

5V ve 3.3V kanalından ne verecek? Bunun dışında zaten hiç bir psu etiketindeki gücün tamamını işlemciye ve ekran kartına vermez, veremez. Neden böyle tepkiler veriyorsunuz ki?
Nasıl yani? Gücünün tamamını sürekli oraya vermiyor? Gücünün tamamını verebiliyor. Gücünün tamamını tek kanaldan verebilen çok fazla PSU var. @RPM biliyor bu konuları.

Nasıl yani? Gücünün tamamını sürekli oraya vermiyor? Gücünün tamamını verebiliyor. Gücünün tamamını tek kanaldan verebilen çok fazla PSU var. @RPM biliyor bu konuları.
Sadece şeyi soracam. Velev ki 550W'ın tamamı 12V'e verildi, işlemci gpu anakarta güç giridiyor. E? ram, ssd, harddisk varsa dvd rom bunlar gücü nasıl alacak? Ciddi ciddi bunu mu tartışıyoruz?

Sadece şeyi soracam. Velev ki 550W'ın tamamı 12V'e verildi, işlemci gpu anakarta güç giridiyor. E? ram, ssd, harddisk varsa dvd rom bunlar gücü nasıl alacak? Ciddi ciddi bunu mu tartışıyoruz?
😂😂 Cidden bunu mu tartışıyoruz. Gücünün tamamını verebiliyor olması diğer kanallara vermiyor olması değil. Diğer kanallara da güç veriyor. 12V en değerli kanal olduğu için o önemli. Bunu açıklayacak olanlar var ama bilmediğin konularda çok net konuşmaman iyi olur.

😂😂 Cidden bunu mu tartışıyoruz. Gücünün tamamını verebiliyor olması diğer kanallara vermiyor olması değil. Diğer kanallara da güç veriyor. 12V en değerli kanal olduğu için o önemli. Bunu açıklayacak olanlar var ama bilmediğin konularda çok net konuşmaman iyi olur.
Ha sahi. Hatta Sharkoon SHP650'de vardı bu olay. Ortak paylaşım gibi bir şey yapıyordu. Havuz mantığı. Adını unuttum. Özür dilerim boş konuştum.

12v kanalından 456W veriyor. Korumaları OCP/OVP/SCP/OPP. Bu ürün için fazla ses yaptığı söyleniyor. Sesi az bir güç kaynağı istiyorum.
Ben kullanıyorum ve hiç ses yapmıyor. Uzun süre sonra yapıyor olabilir ama onun dışında sesi hiç çalışmıyormuş gibi:)

Yeni konular

Geri
Yukarı