4300-5000 TL arası PC toplama

Ben Ti alacağım diye kafaya taktım ama Gaming X ile çok farkı olur mu?
Gaming X dediğimiz msi markasına ait bir isim yani örneğin:Msi Gtx 1660 super Gaming Ekran kartı deriz.Ayrıca bana sorarsanız 1660 ti oc edicekseniz tabiki de tercih ediniz.Ancak oc bilginiz yoksa 1660 super fabrika çıkışlı oc edilmiş modeli mevcut g3650s kasamızda.

Peki arkadaşlar ben son noktayı koydum artık teşekkürler hepinize durum böyle;
Gaming X dediğimiz MSI markasına ait bir isim yani örneğin: MSI GTX 1660 Super Gaming ekran kartı deriz. Ayrıca bana sorarsanız 1660 Ti OC ediyecekseniz tabii ki de tercih ediniz. Ancak OC bilginiz yoksa 1660 Super fabrika çıkışlı OC edilmiş modeli mevcut G3650S kasamızda.

Ben Gaming X mi Ti mı derken isim olduğunu ben de biliyorum ama performans olarak çok fark var mı demiştim veya ısınma olarak?

Ben Gaming X mi Ti mı derken isim olduğunu ben de biliyorum ama performans olarak çok fark var mı demiştim veya ısınma olarak?
İkisi arasında fps farkı yok denecek kadar az ısımmadan dolayı korkuyorsan hiç korkma 80 derecede çalışan kartlar var.Elimdeki kart 70-71 gördü maksimum ki bunlar gayet ideal değerler.

Bence 5.000 TL gibi bir bütçeye 1660S'li bir bilgisayar alınmaz. Onun yerine minimum 2060'lı bir sistem toplamalısınız veya hazır sistemlere yönelebilirsiniz. Çünkü hazır sistemler sponsorlu olduğu için genelde toplama sistemlere göre 1K-1.5K daha kaarlı oluyor.

Bence 5.000 TL gibi bir bütçeye 1660S'li bir bilgisayar alınmaz. Onun yerine minimum 2060'lı bir sistem toplamalısınız veya hazır sistemlere yönelebilirsiniz. Çünkü hazır sistemler sponsorlu olduğu için genelde toplama sistemlere göre 1K-1.5K daha kaarlı oluyor.
Ben bu sistemi almasını önermedim.Ayrıca sistem 4500 TL tabi bütçesi varsa 2060 alsın ona diyecek söz yok zaten.

Kardeşim sponsor olayını biliyorum ama şuan ortada tam istediğim gibi bir sistem yok.
.
Bunu alın diyorum baska bir şey demiyorum.
Galax ekran kartı istemiyorum malesef...

Kardeşim sponsor olayını biliyorum ama şu an ortada tam istediğim gibi bir sistem yok.

Galax ekran kartı istemiyorum maalesef...

Şu iki sistemden birini alabilirsin. Para kalıyorsa Samsung SSD alabilirsin.

2060 olan 5200 TL bir sistem varsa söyleyin kardeşim. Galax istemiyorum dediğim gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı