4300-5000 TL Laptop Önerisi

Beavers

Hectopat
Daha fazla  
Yeni laptop almayı düşünüyorum. Yılbaşına doğru muhtemelen biraz indirim olur.
Bunlardan hangisini önerirsiniz? İndirimle daha makul seviyeye gelir fiyatlar.
Asus'un TN panel olması ve tek fanlı olması kafamı karıştırıyor yoksa direkt alırdım.

Dell ise 1050 Ti avantajı var ama Dell'e ön yargılıyım herhalde biraz soguk bakıyorum. Halbuki öven çok fazla kişi var. Kullanan varsa yardımcı olursa sevinirim.
Acer hakkında hiçbir bilgim yok ve aralarında en soğuk oldugum laptop.

Lenovo hakkında da bir bilgim yok ama özellikleri yakın oldugu için ve Lenovo'yu kaliteli buldugum için koydum buraya.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum bütçen bu kadar fazla ise laptop tavsiye etmem. Bilgisayar toplarsan hem oyunlardan daha iyi verim alırsın hem ısınma vs. problemleri olmaz.

Dostum bütçen bu kadar fazla ise laptop tavsiye etmem. Bilgisayar toplarsan hem oyunlardan daha iyi verim alırsın hem ısınma vs. problemleri olmaz.
Normalde ben de masaüstü toplamaktan yanayım ama üniversite okuyorum ve önceliğim sadece oyun değil.Programlama dersleri görüyorum ve artık okula bir makine götürmem gerekiyor daha rahat çalışabilmek için.Yani anlayacağınız hem oyun hem de yanımda taşıyabileceğim bir makine (okul için) gerekli .Teşekkürler yorumun için.

Bu ürünler arasında ben Dell modelini seçerdim. Fakat eğer düşünürseniz bu modelede bakın derim. RAM 16 GB yapılıp, 1 TB HDD eklendiğinde 4965 TL oluyor.
Monster Notebook | Performans Tutkunlarına Özel Notebook'lar
İlk notebook araştırmalarımda monsterı düşünüyordum ama zamanla monstera olan ilgim azaldı bunun nedeni doğru düzgün yorumların olmayışı.Kimisi gerçekte kaliteli buluyor kimisi çok berbat diyor.Yine de öneriniz için sağolun.Peki bir şey soracağım.Dellin servisi hakkında herhangi bir bilginiz var mı? Bir de asusun şu modelini buldum bunun hakkında ne düşünyorsunuz.

ASUS GL553VE-DM107 Notebook, Fiyat: 4.855 TL

Teknik servisleri hakkında bir bilgim yok fakat IPS ekran alabilirseniz o şekilde almaya çalışın. Önerdiğiniz modelde gayet iyi fakat RAM 8 GB ilerisi için 16 GB yapmanızda fayda var sonrasında kendinizde ekleyebilirsiniz. Ayrıca aynı ürün burda biraz daha uyguna geliyor.
Asus ROG GL553VE-DM107 Intel Core i7 7700HQ 8GB 1TB + 128GB Fiyatı

Teknik servisleri hakkında bir bilgim yok fakat IPS ekran alabilirseniz o şekilde almaya çalışın. Önerdiğiniz modelde gayet iyi fakat RAM 8 GB ilerisi için 16 GB yapmanızda fayda var sonrasında kendinizde ekleyebilirsiniz. Ayrıca aynı ürün burda biraz daha uyguna geliyor.
Asus ROG GL553VE-DM107 Intel Core i7 7700HQ 8GB 1TB + 128GB Fiyatı
Aynen 8 gb şimdilik uygun gözükse de ilerisi için yükseltirim 16 ya ama bu laptop ta tn panel miş. Ama asusun resmi sitesinde 178 derece görüş açısı diyor.Tn paneller de böyle bir özellik mümkün mü bilmiyorum. O yuzden laptoplari bir de mağazada incelemeyi düşünüyorum. İnşallah vatan gibi mağazalarda vardır. Teşekkürler yorumun için.

İnşallah inceleme fırsatınız olur. Fakat oradaki çalışanların vermek isteyeceği tavsiyelere çok kulak asmamanızı öneririm. (Tabikide hepsi bu kategori içerisine girmez.)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı