4300 Liraya Gaming Laptop Önerisi

Taşıması sorun değil ya. 17.3 ve ince modeli var mı monsterın? 15.6 inç gördümde 17.3 inç hiç görmedim. Ya da iyi araştıramamış da olabilirim. Mazur görün. :)

Taşıması sorun değil ya. 17.3 ve ince modeli var mı monsterın? 15.6 inç gördümde 17.3 inç hiç görmedim. Ya da iyi araştıramamış da olabilirim. Mazur görün. :)
17.3 luk modeli var, kardesim kullaniyor su anda.
Eger ilerde bilesenleri upgrade etmeyecekseniz MSI guzel secenek ama. Tasarim olarak Monster'dan daha iyi.

@Mictlan Peki dostum daha tam belli olmayan bir şey için neden şimdiden konu açıyorsun? Haziran'a var daha 1 ay. Son 1hafta kala açsana konuyu. Belki fikrin değişecek 2500TL bir laptop alacaksın.

@Mictlan Peki dostum daha tam belli olmayan bir şey için neden şimdiden konu açıyorsun? Haziran'a var daha 1 ay. Son 1hafta kala açsana konuyu. Belki fikrin değişecek 2500TL bir laptop alacaksın.

O kadar iyisini araştırıp farkları ve üstünlükleri gördükten sonra gidipte lenovodan 2.500 e dandik bişi almam. Ayrıca senelerdir uraşıyorum. Hayalime ulaşmama az kalmış. Bırakta dostum biraz heyecan yapıyım be. Soruyum dedim. Ne ben yazarak bir şey kaybettim ne de cevap verenler bir şey kaybetti ki kimsenin de cevap vermek için bir mecburiyeti yok.

17.3 luk modeli var, kardesim kullaniyor su anda.
Eger ilerde bilesenleri upgrade etmeyecekseniz MSI guzel secenek ama. Tasarim olarak Monster'dan daha iyi.

Msi monster a göre biraz daha pahalı. Yoksa ben de msi ı daha çok seviyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı