4300 TL 2 TB SSD önerisi

halogong

Kilopat
Daha fazla  
2 TB SSD arıyorum, fiyatı normalden daha düşükse 1 TB da olur. Exceria G2 2TB ile Goodram 2TB IRDM Pro Slim arasında kaldım. G2'nin 1TB olanını kullanıyorum ve sıcaklıkla ilgili bir sorunum olmadı ama 2TB olanı için sıcaklık konusunda hiç iyi yorum yapılmamış. Bu iki modelden hangisini önerirsiniz, ikinci elde olabilir ya da bunlar olmaz şunu alsan daha iyi olur diyebileceğiniz bir ürün var mı? Çoğunlukla yazılım programlarını ve oyunları depolamak için kullanılacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 TB SSD arıyorum, fiyatı normalden daha düşükse 1 TB da olur. Exceria G2 2TB ile Goodram 2TB ırdm Pro Slim arasında kaldım. G2'nin 1TB olanını kullanıyorum ve sıcaklıkla ilgili bir sorunum olmadı ama 2TB olanı için sıcaklık konusunda hiç iyi yorum yapılmamış. Bu iki modelden hangisini önerirsiniz, ikinci elde olabilir ya da bunlar olmaz şunu alsan daha iyi olur diyebileceğiniz bir ürün var mı? Çoğunlukla yazılım programlarını ve oyunları depolamak için kullanılacak.

İnanılamaz güzel hocam
  • sıralı yazma3900 MB/s
  • sıralı okuma5000 MB/s
  • rastgele yazma (QD32)950 k IOPS.
  • rastgele okuma (QD32)680 k IOPS.
  • veri yazma garantisi1.200 TBW.

İnanılamaz güzel hocam
  • sıralı yazma3900 MB/s
  • sıralı okuma5000 MB/s
  • rastgele yazma (QD32)950 k IOPS.
  • rastgele okuma (QD32)680 k IOPS.
  • veri yazma garantisi1.200 TBW.

Hocam bunda DRAM yok diye okumuştum, uzun kullanımda zararı olmaz mı? Gamemar.com'da 4182TL'ye satılıyormuş attığınız SSD.

DRAM ve bütçe yüzünden Exceria G2 2TB olanı aldım, teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı