4300 TL Monitörsüz Sistem Toplama

Aynı sistemi sipariş veriyorum. 2 3 postta bu resimdeki bileşenleri önerdim. Sende düşünebilirsin. Yanılmayacağına eminim
7391db29746a31ecdbabaf2c5d4a3258.jpg

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cevaplanmadı hiçbiri o yüzden ilk defa toplayacağım için biraz acemiyim ve herkesin fikrini öğrenmek istiyorum.
Anlıyorum. Konu açınca sitede belli isimler var, etiketlersen yardımcı olurlar zaten. Tabi foruma yabancı olduğundan ondan da haberin yoktur. Ben de ilk geldiğimde böyle durumlar ile karşılaşmıştım. Hemen hallederiz listeyi, beğenirsen alırsın.

Aynı sistemi sipariş veriyorum. 2 3 postta bu resimdeki bileşenleri önerdim. Sende düşünebilirsin. Yanılmayacağına eminim
7391db29746a31ecdbabaf2c5d4a3258.jpg

Şu resimleri yüksek çözünürlükte paylaşırsak iyi olur. Gerçekten okunmuyor gözlere zarar.

Q1.jpg

Cuk oturdu desem yeridir. Sanıyorum eksik gedik yok.

Anlıyorum. Konu açınca sitede belli isimler var, etiketlersen yardımcı olurlar zaten. Tabi foruma yabancı olduğundan ondan da haberin yoktur. Ben de ilk geldiğimde böyle durumlar ile karşılaşmıştım. Hemen hallederiz listeyi, beğenirsen alırsın.

Şu resimleri yüksek çözünürlükte paylaşırsak iyi olur. Gerçekten okunmuyor gözlere zarar.

Eki Görüntüle 236623
Cuk oturdu desem yeridir. Sanıyorum eksik gedik yok.
Telefondan paylaştığım için böyle olmuş olabilir. Sistem bencede gayet yerinde kendimde aynı siparişi vereceğim arkadaşada net tavsiyemdir

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı