4300 TL Ryzen 5 2600 ve RTX 2060 sistem toplama

Toplama sistemde o fark çok daha az ayrıca topladığın sistem ve ihtiyaca göre alınacak işlemci ve donanım değişiklik gösterebilir ama şuanki seçenekte benim attığım sistem en iyi seçenek.
Başkan tamamda rtx 2060 varken neden gtx 1660ti alsın yeni takılır bidaha uğraşmaz.
1.599,00 TL ye İntel 9400f alacağına R5 3600X alsın. :) Aynı fiyat, daha iyi performans.
MANTIKLI 😎

Kardeşim psu olarak daha güzel bir psu almanı tercih ederim ben şuan net bir psu bulamadım bulduğum zaman ekleyeyim ama bu sistemi bu psuya emanet etme :)

Ramide imkanın varsa almışken 2x8 al sonra çok uğraşıyorsun başın bir kere ağrısın bidaha ağrıtma
Tavsiyeler için teşekkürler ama bütçemi çok zorladım. Şimdilik böyle kullanmam lazım. Sistemi çok zorlamadan sadece oyun oynasam bu psu yeterli olmaz mi? Fsp marka olarak iyi diye biliyodum. Ram 2020 de eklerim.

Pekii
1.089,04 TL R5 2600
1.599,00 TL İntel 9400f
Aradaki muazzam fiyata değermi Bana soracak olursan değmez.
Kardeşim bu birazda kullanıcı tercihi ben inteli amdye tercih etmem Benim ilk bilgisayarım inteldi intele o bilgisayarımda kinlendim. birdaha intel reyonuna dahi girmedim ;) Şu saaten sonrada en kral işlemciyide çıkartsa İntel tercihim. AMD RYZEN <3
Fanboy deyip geçiyorum.
1.599,00 TL ye İntel 9400f alacağına R5 3600X alsın. :) Aynı fiyat, daha iyi performans.
Dostum toplama bilgisayarda daha indirimli fiyata geliyor normal fiyatından daha az oluyor ve ryzen 5 2600 den daha performanslı tabiki de i5 9400f tercih edilmeli.
Pekii
1.089,04 TL R5 2600
1.599,00 TL İntel 9400f
Aradaki muazzam fiyata değermi Bana soracak olursan değmez.
Kardeşim bu birazda kullanıcı tercihi ben inteli amdye tercih etmem Benim ilk bilgisayarım inteldi intele o bilgisayarımda kinlendim. birdaha intel reyonuna dahi girmedim ;) Şu saaten sonrada en kral işlemciyide çıkartsa İntel tercihim. AMD RYZEN <3
Fanboy deyip geçiyorum.
Dostum toplama bilgisayarda daha indirimli fiyata geliyor normal fiyatından daha az oluyor ve ryzen 5 2600 den daha performanslı tabiki de i5 9400f tercih edilmeli.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı