4300 TL telefon önerisi

prof_efe

Decapat
Pazar günü para elime geçecek şu leş telefon lanetinden kurtulmak istiyorum, A52 alacaktım ısınıyor, arka taraf malzemesi plastik cart curt dendi. Sosyal medya da gezer, YouTube'da takılırım belki arada oyun oynarım.

Pazar günü para elime geçecek şu leş telefon lanetinden kurtulmak istiyorum, A52 alacaktım ısınıyor, arka taraf malzemesi plastik cart curt dendi. Sosyal medya da gezer, YouTube'da takılırım belki arada oyun oynarım.

A52 ile olanları unutun bu forumda kullanıp memnun olan kişiler var alın geçin.
Kasa sorunu ilk başta birkaç kullanıcıda vardı ama daha sonra böyle sorun yaşayan kişiler olmadı.

Isınma sorunu falan yok. Arka malzemesi plastik fakat kaliteli bir plastik.
Ben siyah rengini almıştım. İlk aldığımda gram kasa esneme sorunu yoktu. Son 1 aydır gözlemlediğim kadarıyla ses açma-kısma tuşlarının orada çook küçükte olsa bir açıklık/esneme var. Genel kullanımda farkedilmiyor, etkilemiyor. Hatta inceleseniz bile bayağı zor farkediliyor. Eğer bu esneme daha çok artarsa garantiye vereceğim ama 1 aydır aynı boyutta. Zaten kapağın dibine girmeden farkedilmiyor. Umarım bu esneme büyümez.

Biraz daha ekleyebilirsen iPhone SE 2020 almanı öneririm. Pil ömrü biraz az onun dışında gayet güzel bir telefon.

Geri
Yukarı