Elektronik 4300G APU SİSTEM 5,794 TL

PSU kötü değil 350W sadece fakat 700 TL o PSU'ya vermek yerine 2. el 300W 100 200 liralık bir PSU ile bile çok rahat kullanılır sorunsuz şekilde. PSU'yu yormaz bile.
PSU kötü, biliyorum iç yapısını filan. Ek olarak 2. elde alacağı 300W PSU daha da berbat olacak. Sıfır olarak toplanmış da olmuyor sistem hem.

RAM'ler kötü değişmesi gerek.
Kötü değil RAM'ler. Neden öyle dediniz? Veya kötüyse, kaynak?

SSD kötü değişmesi gerek aynı paraya FireCuda var.
Kötü değil. Daha iyisi olması kötü yapmaz.

Son oktada, halen daha kasa yok sistemde.

PSU kötü, biliyorum iç yapısını filan. Ek olarak 2. elde alacağı 300W PSU daha da berbat olacak. Sıfır olarak toplanmış da olmuyor sistem hem.

Kötü değil RAM'ler. Neden öyle dediniz? Veya kötüyse, kaynak?

Kötü değil. Daha iyisi olması kötü yapmaz.

Son oktada, halen daha kasa yok sistemde.
Uzay sistem kullanılacak. İlla kullanılamıyorsa PSU çıkarılıp sıfır 300w + Kasa 550 Tlye alınabiliyor. Ayrıca PSU'dan gelecek güç maksimum 100w civarı olacak dolayısıyla bir sorun teşkil etmeyecektir PSU yüke girmediği sürece. Ramlere kötü deme sebebim ise apu bir sistemde 3600MHz altı ram kullanılmasını önermiyorum. Attığınız SSD'de dram yok yazma hızları da düşük dolayısıyla kötü dedim.

Toplanıyor denemez. Uzay montaj kullanmak gerekir. PSU da kötü.
5600G için soğutucu gereksiz. Stokla 72 derece üstünü görmedim, direkt kutulu alınabilir. Tray+soğutucu almak tercihe bağlı.
Ramler kötü değişmesi gerek.
Kötü değil.

SSD Firecuda ile değişirse daha iyi olur.

Sırf kasa olması için ayrıca PSU için böyle birşey de tercih edilebilir en azından sistemi ilerde iyileştirene kadar. İyileştirilmeyecekse de bu şekilde kullanılabilir.

5600G için soğutucu gereksiz. Stokla 72 derece üstünü görmedim, direkt kutulu alınabilir. Tray+soğutucu almak tercihe bağlı.

Kötü değil.

SSD Firecuda ile değişirse daha iyi olur.
3600 mhz alınması daha iyi olacaktır APU sistem için.

Kasa ve psu kötü biliyorum fakat bu fiyatta satılan tüm sistemlerin içinde zaten benzer psular ile satılıyorlar.

Sırf kasa olması için ayrıca PSU için böyle birşey de tercih edilebilir en azından sistemi ilerde iyileştirene kadar. İyileştirilmeyecekse de bu şekilde kullanılabilir.

3600 mhz alınması daha iyi olacaktır APU sistem için.
3200 MHz olması kötü olduğu anlamına gelmez. 3200 MHz CL16 yapan çoğu çip 3600 MHz CL18, bilemedin 3533 MHz CL18 yapabilir.

3200 MHz olması kötü olduğu anlamına gelmez. 3200 MHz CL16 yapan çoğu çip 3600 MHz CL18, bilemedin 3533 MHz CL18 yapabilir.
Kötüden kastım APU sistem için kötü bir tercih.

@MuratTheFounder Zorlamayın işte. Eli yüzü düzgün bir 5600G sistem için en azından 6500-7000 TL gerekli.
6 7 bin tl civarına satılan APUların da hiçbirinin eli yüzü düzgün değil ki dostum. Onları almak yerine bu şekilde toplamak daha mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı