11,900 TL 6600XT sistem

14K'ya RX 6600 sistem almıştım kalp krizi geçirecektim birader 6500 XT yazsana.

Şu an 6600XT ekleyince 11.800TL yapıyor. Üzülmenize gerek yok aldığınız sistemi güzelce kullanın.
6xxx ekran kartı alıp iade etmiş birisi olarak katılmıyorum dediğinize hocam çok sorun yaşadım bir daha AMD GPU asla.

NVIDIA GPU alabilecek durumda olsam direkt alırdım ancak 6600XT üzeceğini sanmıyorum. AMD bu sorunları ileri zamanlarda çözer diye düşünüyorum.

AMD driverları çok baş ağrıtıyor ona göre al hocam.

Ağrıtmıyor. 6600 XT'yi çıktığı gün aldım ve o günden beri çıkan tüm sürücülerle kullandım. Hepsi sorunsuz ve stabildi, senin kartın üretim hatalı çıkmıştır.

Ağrıtmıyor. 6600 XT'yi çıktığı gün aldım ve o günden beri çıkan tüm sürücülerle kullandım. Hepsi sorunsuz ve stabildi, senin kartın üretim hatalı çıkmıştır.

Hocam NVIDIA fanboyu değilim fakat fanboyların aklındaki sorular çözüme kavuşsun diye sormak istiyorum; size hatalı çıkmadı ama bana hatalı çıktı, iade ve bunun gibi şeylerle uğraşmak zorunda mıyım? Size hatalı çıkmadı diye bana da mı hatalı çıkmayacak anlamına geliyor?

Hocam NVIDIA fanboyu değilim fakat fanboyların aklındaki sorular çözüme kavuşsun diye sormak istiyorum; size hatalı çıkmadı ama bana hatalı çıktı, iade ve bunun gibi şeylerle uğraşmak zorunda mıyım? Size hatalı çıkmadı diye bana da mı hatalı çıkmayacak anlamına geliyor?

Şimdi birisinde hatalı üretim çıkan NVIDIA kart iadeye gidip yenisiyle değiştirilince tüm NVIDIA kartları risk grubuna sokmuyoruz bununla aynı kapıya çıkıyor. Sürücü sorunu olsa tüm kullanıcılar etkilenmez mi?

İyi güzel de bu nasıl oluyor ?

Dosya Ekleri

• IMG_20220505_210238.jpg
    IMG_20220505_210238.jpg
    82,2 KB · Görüntüleme: 39
Şimdi birisinde hatalı üretim çıkan NVIDIA kart iadeye gidip yenisiyle değiştirilince tüm NVIDIA kartları risk grubuna sokmuyoruz bununla aynı kapıya çıkıyor. Sürücü sorunu olsa tüm kullanıcılar etkilenmez mi?

Ama NVIDIA da hatalı olma oranı 1/1000 ise AMD de 50/1000 diyor kullanıcılar. Bunun hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı