4300GE yetmemeye başladı

ufatih

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. 4300GE APU bir sistemim var artık oyunlarda yetmemeye başladı idare edecek ucuz bir RX 570 alsam olur mu? Yaklasık 1-2 yıl sonrasında RX 6600e gecebilirim sizin fikriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. 4300GE APU bir sistemim var artık oyunlarda yetmemeye başladı idare edecek ucuz bir RX 570 alsam olur mu? Yaklasık 1-2 yıl sonrasında RX 6600e gecebilirim sizin fikriniz nedir?

Beklentinize bağlı, RX570 ile APU arasında bayağı fark var temizi bulunursa alınır. Ayrica ileride 6600 gibi iyi bir karta geçecekseniz işlemci değişimi öneririm.

Eğer güncel oyunlar oynamayacaksanız RX 570 size fazlasıyla yeter önerim 580 geçmeniz arada fiyat farkı çok yok.

Beklentinize bağlı, RX570 ile APU arasında bayağı fark var temizi bulunursa alınır. Ayrica ileride 6600 gibi iyi bir karta geçecekseniz işlemci değişimi öneririm.
evet ileri için r5 5500 gibi bir işlemciye geçmeyi düşünüyorum teşekkür ederim

Eğer güncel oyunlar oynamayacaksanız RX 570 size fazlasıyla yeter önerim 580 geçmeniz arada fiyat farkı çok yok.
bu civarda bakıyorum ancak mining olayları kafama takılıyor küçük şehirdeyim görerek alamam maalesef dolapdan almayı düşünüyorum en azından iade olayı daha iyi diye sizin öneriniz nedir

Evet ileri için R5 5500 gibi bir işlemciye geçmeyi düşünüyorum teşekkür ederim.

Bu civarda bakıyorum ancak mining olayları kafama takılıyor küçük şehirdeyim görerek alamam maalesef dolapdan almayı düşünüyorum en azından iade olayı daha iyi diye sizin öneriniz nedir?

Dolapta daha pahalı sahibinden yönelin minig olayına fazla takmayın zaten uzun vadede kullanmayı düşünmüyorsunuz anladığım kadarıyla.

Yeni konular

Geri
Yukarı